Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hol keressek olyan fiatalokat,...

Hol keressek olyan fiatalokat, akik kellően idealisták, kreatívak és álmodozók ahhoz, hogy el lehessen velük beszélgetni egy ideális állami működésről?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy az időt nem kímélve, de minden kötöttség nélkül szépen felépítenénk egy képzelt utópiát, minden részletre kiterjedően. Számomra nagyon inspiráló és izgalmas lenne a dolog.

2022. jan. 10. 17:22
 1/8 anonim válasza:
Itt vagyok, jelentkezem.
2022. jan. 10. 17:32
 2/8 A kérdező kommentje:
Írj légy szíves! :) És elkezdhetjük a tervezést.
2022. jan. 10. 17:50
 3/8 anonim válasza:
Uuu de adom. Írj ha gondolod
2022. jan. 10. 18:00
 4/8 anonim válasza:
Most láthatjátok az új NSDAP születését :D
2022. jan. 10. 18:02
 5/8 A kérdező kommentje:
Szóljon akit érdekel és még nem írtam neki. :)
2022. jan. 10. 18:48
 6/8 anonim válasza:
Adoom. Mehet 😃
2022. jan. 10. 22:01
 7/8 anonim válasza:

Az ideális állam: csak fegyveres erőkre és katasztrófaelhárításra költ, a rendfenntartás, igazságszolgáltatás és védelem funkcióit tölti be, ezekhez szed be adót. Minden mást átenged a piaci mechanizmusnak.


Ehhez képest a mostani államok hatalmas adóterhekkel sújtják a társadalmat, cserébe az említett alapfeladatait is silány minőségben végzi mert pofátlan mértékben herdálja a közvagyont, szrabbnál szrabb emberek zsebébe csúsztatva azt. A piacon életképtelen selejt férgek jutnak érdemtelenül erőforrásokhoz, élősködve a hasznos embereken.

2022. jan. 11. 23:32
 8/8 anonim válasza:
Írhatsz ha akarsz!
2022. jan. 17. 07:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!