Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 11 hetes kismamák, Ti hogy...

11 hetes kismamák, Ti hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés

2022. febr. 15. 15:15
 1/8 anonim válasza:
Szuperül, csak iszonyú “kanosan”. 😅
2022. febr. 15. 15:17
 2/8 anonim válasza:
Én már több hetes vagyok, de 11.nél az életemért küzdöttem :D Folyamatos fáradtság, nulla energia, esti gyomorsav, reggeli szédülés. Most sem sokkal jobb (18.hét), de akkor nagyon kész voltam.
2022. febr. 15. 15:44
 3/8 anonim válasza:

Én már 35 hetes vagyok, de tisztán emlékszem hogy a 11.hét körül iszonyú gyomorégésem volt. Csak a hideg kóla és a Rennie segített.

Te hogy vagy kérdező?

2022. febr. 15. 15:50
 4/8 anonim válasza:
Én is nagyon jól voltam, az egyeshez hasonlóan mindegyik gyerekkel. Nekem nem volt semmilyen tünetem velük, hála Istennek.
2022. febr. 15. 15:52
 5/8 anonim válasza:
Én parázok, mert pár napja "túl jól vagyok". Már nincs hányinger, hányás is ma volt 1x, de semmi más nincs. Néha picit megszédülök, de a puffadás és a mellfájdalom teljesen elmúlt egyik napról a másikra. Nagyon szorongok. Holnap után megyek vizsgálatra. Volt sajnos egy spontán vetélésem tavaly és félek, hogy nem jelent jót, hogy elmúltak nagyjából teljesen a tünetek.
2022. febr. 15. 16:42
 6/8 A kérdező kommentje:
Én nem éppen vagyok jól sajnos.Tegnap kaptam egy gyógyszert az állandó hányásra,azt is kihánytam.Enyhítette valami az állandó hányást Nektek?Úgy érzem,hogy lelkileg sem vagyok a toppon,remélem,hogy hamarosan jobb lesz.Az állandó rosszullétek miatt szinte sehova nem megyek,egész nap itthon vagyok.A munkám miatt sajnos dolgozni sem dolgozhatok,és ilyen állapotban nem is tudnék.
2022. febr. 16. 06:57
 7/8 anonim válasza:

Nálam is néha a hideg kóla segített, de igazából sokszor az sem. Túléltem kb minden napot és én is nagyon padlón voltam lelkileg, amíg a rosszullét állandó volt. Már én sem dolgozom sajnos, de nem is bírtam volna. Ma ismét hányással kezdtem a napot, úgyhogy bízom benne, hogy nem lesz baj holnap.

Neked kitartást kedves kérdező!🤞 Egyszer elmúlik! Cerucalt esetleg ajánlották vagy azt kaptad?

#5 voltam. 😊

2022. febr. 16. 07:37
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen,azt kaptam.Ma reggel bent maradt,azóta nem hánytam remélem,hogy így is marad!Egyébként nekem is volt,hogy elmúlt minden tünetem 3 napra aggódtam is,az orvosom megvizsgált,de szerencsére minden rendben volt és remélem azóta is!
2022. febr. 16. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!