Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne valaki támaszom?

Lenne valaki támaszom?

Figyelt kérdés
barátnőmmel ha nevezhettem őt annak szakítottunk. a lényeg hisztisnek nevezett és elege lett pedig nem volt rám ideje és nekem ez rossz volt 3 hónapig volt hogy nem talizunk de nem érdekelte. tisztességesen hódítottam 5 randival is nála is voltam nem. nyúltam hozzá stb. szval viszony ha az volt egyáltalán majd a,, hiszti "miatt mivel még telefonálni se akart mert hogy hallják mások is meg utazott haza és 1 napot nem kerített rám hogy lássamszval ezekből elege lett és egy üzenetben mint egy csettintes azt mondta ennyi elege van de hát leszart basszus jogos volt bar 21 ÉVES ő is mégis fel haborodott ezeken. és hát honapokkal később is tartja magát a döntéshez azt mondta. akkor sak ki használt a randikon is meg nem is érzett semmit? nekem vágta azt is hogy sose kérdeztem lenne e a barátnőm szval részéről sose volt kapcsolat és nem is erezett sztem ha meg beszélni se volt hajlandó meg minden. 21 évesen érezné az ember szerintem hogy na van valakim. döbbenet csoda is volt hogy én kellek egy lánynak mivel nem bulizok meg semmi bunkó se voltam és mégis egy csettintes és huss.?

2022. márc. 14. 13:43
 1/3 anonim válasza:

Úristenem.

Ez a "lány"..., nincs belső világa. Olyan szinten van érzelmileg, emberileg, mint egy kavics.

2022. márc. 14. 14:03
 2/3 anonim válasza:
hát azért is írtam ki hogy más hogy látja ezt mivel jelen esetben fáj oszt a szokásos módon azt hiszem nincs nála jobb de érthető bár nem éreztem jól magam vele ezek miatt azelőtt meg nemmis sejtettem fel se fogtam a rózsaszín köd miatt
2022. márc. 14. 14:54
 3/3 anonim válasza:
Szerintem is hisztis vagy
2022. márc. 14. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!