Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha a férjem nem érzem támaszom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férjem nem érzem támaszomnak, vígaszomnak, hogyan pótoljam ki magamban ezt az űrt?

Figyelt kérdés
Két kisgyerek van, elválni nem akarok, amúgy meg rendes pasi, bár pár dologban csalódtam benne és úgy nincs meg köztünk az összhang, nem tudunk miről dumálni, ha nehéz időszakom van, jobb ha nem neki mondom mert elszólja másnak vagy ő is kétségbeesik és már őt is pátyolgatni kell, miközben én szorultam volna rá. Szóval nagyon magányos vagyok, de mint mondtam nálam ez nem ok a válásra, mert amúgy megvagyunk, elfogadom a hibáit, csak nem érzem magamhoz közel, sose éreztem, hogy összeillünk, csak már nem volt több időm kivárni az igazit, így is későn alapitottam családot. Nem bántam meg, mert lehet ha várok még most se lenne gyerekem. szóval légyszi ne gyertek azzal hogy egyem meg amit főztem stb. Inkább vm hasznos kéne, hogy mivel pótoljam a társ érzést. barátok is vannak, de nem elégít ki valahogy ez sem..
2016. ápr. 23. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen barátaid vannak, ha egyikükre sem tudsz számítani nehéz időszakban, ha egyiküket sem érezheted támaszodnak? Nekem az lenne a javaslatom, hogy próbálj meg szerezni magadnak egy ilyen "legjobb barátnőt", akivel ki tudod beszélni a dolgokat, amik bántanak.
2016. ápr. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
van ilyen barátnőm, de attól hogy neki kibeszélem, még érzem ezt a társas magányt, mert igazából a férj mint társ szerepét nem pótolja, meg én mindig is a társamban kerestem a lelki támogatást első körben, csak nem így alakult
2016. ápr. 23. 17:53
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

Szia! Szerintem ezt nem pótolhatja semmi. Férjnél vagyok én is, és szintén nem "lelkitársam" a házastársam.


Gáz, de gondoltam már arra, hogy szeretőt tartok és le van tudva, csak az a baj, hogy ezt egyrészt elítélem, másrészt nem is tudnám megtenni. Elválni nem szeretnék, mert amúgy jól megvagyunk és ki tudja mással milyen lenne az együttélés. Lehet, hogy sokkal nagyobb problémáim lennének, minthogy nem a támaszom és lelkitársam :S

2016. ápr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ha rendesen dolgozik,nem csal meg tedd össze a kezed,hogy jó férjed van. Sportolj,fogadj örökbe kutyát,vidd szórakozni a gyerekeidet. A férjeddel meg beszélgess,kedveskedj neki,biztos nem csak hobbiból vett feleségül. 40/N
2016. ápr. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
.
2016. ápr. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki szeretőt keres, az irodámban leszek.
2016. ápr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Komolyan az egyik válaszoló képes lenne és hátba szúrná a férjét? Ba meg te mentél hozzá, holott az elejétől tudtad, hogy nem ő az igazi, de úgy voltál vele, hogy jaj már úgy kétségbe vagy esve, hogy jó lesz ez is, csak elmondhasd végre valakinek a nyakába bírtad varrni magad? Az életét, ha úgy nézzük már ezzel is eléggé elcseszted, mert szegény találhatott volna egy olyan nőt is magának, aki tényleg szereti, fingja sincs arról, hogy az milyen jó lehet, mert te képtelen voltál bevallani neki az igazat és elengedni, mert mi lett volna akkor a te vén seggeddel esküvő nélkül? És akkor még TE csalnád meg, hogy úgy végképp kibässzál vele? Az eszem megáll komolyan!
2016. ápr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Esetleg párkapcsolati terápia, hogy javítsatok a házasságon? Mediátor? Vagy ezek szóba se jöhetnek? Halvány ötletek a részemről...
2016. ápr. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!