Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ebből újra kapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből újra kapcsolat? Szerintetek csak használ? Már nem vagyok tini, de még is a véleményetekre vagyok kíváncsi. Sajnos az élet úgy hozta, hogy barátok és szülök nélkül maradtam. Egyedüli támaszom a lányom.

Figyelt kérdés
Jó pár évet éltem az exemmel,majd szakítottunk.1 évig külön voltunk.Fél évig nem is beszéltünk.2 hónapja közelebb kerültünk.Én rá kérdeztem,hogy most akkor együtt vagyunk-e,ő azt mondta,majd meglátjuk hogyan alakul.Lányom szalagavatóján ott volt és a szentestét isegyütt töltöttük.Szilveszterezni nem hívott.Nem is mennék,mert ha iszom nem tudom korlátozni magamat.Ezt ő is tudja,hisz ismer.Lehet ezért nem is hív bulizni?Érezhet még irántam?De lehet csak kihasznál,míg nem lesz más nője?Véleményetekre vagyok kíváncsi.Köszönöm
2014. dec. 30. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom...lehet érez még irántad valamit és veled akar lenni csak nem mer annyira közeledni.
2014. dec. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mind ketten akartuk.Mikor újra találkoztunk átöleltük egymást és azt mondta hiányoztál.Azóta egyre közelebb kerültünk,de félek ismét elkövetek egy hibát.
2015. jan. 1. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!