Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Drága alt, weeb, otaku,gamer,...

Drága alt, weeb, otaku,gamer, rocker, metálos, punk, goth, emo ,indie , ebben a körben mozgó emberkék?

Figyelt kérdés
Akik full magányosak,antiszocok és egyetlen egy szem barátjuk sincs léteztek-e még rajtam kívűl? Dobjatok privibe egy face vagy insta nevet és alakítsunk egy nagy csoportot ellene?

2022. márc. 20. 23:02
1 2 3
 21/29 anonim válasza:

#14. Senki sem olyan egyedi, mint ahogy gondolja... Egy csomó embernek voltak, vannak, és lesznek hasonló problémái, és hasonló stílusai, mint neked. De ez nem mondanám, hogy baj. Csak talán kicsit kiábrándító.

#otaku #rocker #metalhead #stuff

2022. márc. 24. 20:10
 22/29 anonim válasza:

Kérdező: Egyébként végül lett ebből a csoportból valami? Nem vagyok antiszoc, csak olyan haverokat/barátokat keresek, akiknek hasonló az érdeklődési köre. Én azért nem mondanám magamat ennyire elvontnak. Xd Meg nem tom nem vagyok egy nagy koncertre járós sem, nem is hallgatok mai magyar zenéket, néhány régebbit csak, a mostaniakat egyáltalán nem ismerem. Amiket általában sokat hallgatok az a Starset, Skillet, Rammstein és animés openingek/endingek. Ezek beleférnek még ebbe a kategóriába?


Mindenki aki látja ezt: Nem, nem vagyok lány és igen vannak barátaim, csak ugye maga a tény, hogy barátok vagyunk nem jelenti azt, hogy mindenben 100%-ig megegyezik az ízlésünk. Ezért viszonylag kevés emberrel tudok erről a témáról beszélgetni. Mielőtt valaki megkérdezné, nem, nem játszom semmilyen animés játékkal, valamiért nem érdekelnek az anime játékok, illetve nem tartom magamat weebnek/otakunak sem. Nem az a típus vagyok aki szerelmes lesz egy anime karakterbe, de vannak kedvenceim. Myanimelist profilom is van, ha valakit érdekel.


Szerintem azért elég sok animét szoktam nézni, ez az egyik hobbim, de nyilván megnézek mást is pl legutóbb az egyik haverommal az új Batmant néztük a moziban. Megmondom őszintén én nem nagyon szoktam ezt a hobbit reklámozni, ugyanis felnőtt vagyok már, 22 éves, nem nagyon merem elmondani például bemutatkozáskor - meg amúgy azután se nagyon XD - hogy én nézek ilyeneket az előítéletek miatt. Amúgy a gépem se valami erős, szóval nem valószínű, hogy hasonló játékokkal játszunk, sajna csak régebbi játékok futnak rajta. Fejér megye környékén barátkoznék elsősorban.


Amúgy most először írok ebbe a kategóriában így magamról, mivel nem nagyon vagyok híve a netes ismerkedésnek, nem tartom hatékonynak, igénylem a face to face kommunikációt. A gyakorit is nagy kihagyásokkal használom csak, néha válaszolgatok vagy ha van valami olyan kérdés, aminél kell mások véleménye is, akkor azt felteszem.


Fake P.S.: Késő este aztán végképp nem szoktam itt aktív lenni, valószínűleg holnap napközben látnám, ha valaki küldene privát üzenetet vagy itt válaszolna.

2022. márc. 25. 21:35
 23/29 anonim válasza:
Szerintem meglepődnél, hogy ki mindenki mit művel otthon egyedül. Nem a malackodásra gondolok ellenkező nemű latexszerkóban, hanem, hogy harckocsis mamuszban 30 éves sorozatokat néz fagylalttal és teljesen jól elvan, az életben meg mondjuk dandártábornok. Ha majd lesz valakid, akkor azzal megosztod, hogy mi jó neked, többieknek meg úgysincs hozzá közük.
2022. márc. 26. 22:33
 24/29 anonim válasza:
Te Szedsz gyógyszert?
2022. márc. 28. 07:33
 25/29 anonim válasza:
Eddig voltak jelentkezők? Inkább fiúk vagy lányok?
2022. ápr. 4. 19:46
 26/29 A kérdező kommentje:
Voltak de nagyon kevesen.Csak fiúk akiktől kaptam elérhetőséget
2022. ápr. 6. 00:15
 27/29 anonim válasza:

Hát, az az igazság, hogy ennyire egyvelegnek felcímkézett közösségek nem feltétlenül működnek.

Mert persze, pl. Mondoconon is rengeteg alter arccal össze lehet futni az otakuk, gamerek mellett, de attól függetlenül, hogy a laikusok szemében “mind ugyanúgy néz ki”, teljesen más szubkultúrák más zenei ízléssel és életfelfogással.

Én nem utálok vagy diszkriminálok senkit, nem veszem zokon, ha másnak más a zenei ízlése, mint nekem. Mert az a szép a világban, hogy sokfélék vagyunk. Viszont ami lényeges, hogy nevezze magát annak, ami.

Gyakori jelenség a szubkultúrák közötti “versengés” is. Nem ténylegesen kell így érteni, de máshogy nem tudom megfogalmazni.

A mai fiataloknak az emo is egy régi, közismert dolog már, de a régi motoros gothok, punkok, metalheadek a mai napig fújnak rájuk, mert “innen-onnan összelopkodtak mindent más szubkultúrákból zenei és kinézet téren, amit levittek gagyiba, aztán eladták kilóra a popkultúrának”.

Egy idősebb punk vagy goth nem szívesen vegyül a jelenleg divatos “alt” “e-gyermekekkel” sem, akik bár előszeretettel csúfolják magukat gothnak, punknak vagy emonak, végül mindig kiderül, hogy a kedvenc előadói a legfuttatottabb popüdvöskék.

2022. ápr. 6. 08:34
 28/29 Zsiráf40 válasza:
Hali én lány vagyok 19 érdekelne a csoport (animés és egyedül vagyok)
2022. ápr. 18. 16:15
 29/29 A kérdező kommentje:
Rendicsek, örülök hogy írtál:) Dobok is egy privát üzit!
2022. ápr. 21. 01:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!