Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol barátkozhatnék 16-20 éves...

Hol barátkozhatnék 16-20 éves emberekkel Budapesten?

Figyelt kérdés

Sajnos elhaltak a régi barátságaim, már szinte csak pár osztálytársam és 2-3 ember a "barátom", de ezek is csak mind olyan személyek, akikkel még kiruccanni se lehet.

Rólam annyit röviden, hogy van pár hobbim, nagyon foglalkoztat a történelem, a politika (így szeretem ha valaki tud gondolkodni, nagy szó ez ma), nagyon jól elszórakozom bárkivel, de akármikor tudok komoly lenni.


Nyitott vagyok sok mindenre, de nem szeretnék ilyen egoista alja bunkókkal, tömeggyerekekkel barátkozni, ismerek ezekből épp eleget.

Valami egyszerű kis kocsmaszerű hely is tökéletes lenne, csak legyenek ott a korosztályomból. Bár pl. nem vagyok rocker, szinte csak rockot hallgatok, ha más nincs akkor ilyesmi helyek is érdekelnének, de nincsenek fenntartásaim.

Haver és igaz barát is jól jönne (főként igaz barát), sajnos mind a kettőből szarul állok...


17/F



2019. febr. 14. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Disco-ban.
2019. febr. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1-es, neked biztos kimaradt az a rész, hogy rendes barátokat szeretnék. Nem a diszkóba járókkal van a gondom, hanem azzal, ha valaki ott keres barátokat :D
2019. febr. 14. 20:26
 3/7 anonim ***** válasza:

#3

Miért nem lehet Disco-ban megismerni egy csajt? Sőt ,ha be van rúgva sokkal jobb dolgot is megtehetsz vele ha érted mire célzok.

2019. febr. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy akár sportolás közben. Konditermek, futópályák,focipályák.. Itt is lehet megismerni másokat.
2019. febr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem írhatsz kérdező, nem rég költöztem Budapestre. ^^

Engem is érdekel a politika és pár korszak a történelemből, szeretek filozofálni és rengeteg saját gondolatom van.

Én sem vagyok rocker, de szeretem a rock zenét, meg kb. minden zenét, nem a műfaj dönti el mit hallgatok.

19/F

2019. febr. 15. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nekem írhatsz,nekem is jó lenne pár igazi barát. Szeretem a törit, és a kicsit humánosabb dolgokat. A rock zene nem a műfajom, de azért vevő vagyok ilyenekre is:D

19/F

2019. febr. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyere el a BaZárba, minden hónap első szombatján találkozunk ott a haverokkal, úgy hívjuk BarÁti kör. Döntően hozzád hasonló emberekből áll :)
2019. febr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!