Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Férfi és nő közötti barátság?

Férfi és nő közötti barátság?

Figyelt kérdés

Ki mit gondol, létezik ilyen? Mi az ami belefér egy ilyen kapcsolatba? Azt értem milyen beszéd témák férhetnek bele.

Vagy ez ki van zárva?

Esetleg ha van párkapcsolat, biztosan meg fogja sínyleni a párkapcsolatot?



2021. jan. 8. 10:26
A kérdező szavazást indított:
Igen van!
Persze naná! Extrákkal egybevéve.
Nagyon jó barátok vagyunk, és egyikünk sem akar többet.
Egy ilyen dolog tette tönkre a kapcsolatom.
46 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Ezt a témát ezredjére is meg kő vitatni, ugye? xD
2021. jan. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Erre szokták azt mondani (ha nem rokonságon belül van a barátság) hogy igen, létezik férfi és nő közötti barátság, de idővel az egyik fél mindig szomorú!
2021. jan. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Egy nő nem tűri el hogy a párja egy másik nővel barátkozzon. Addig fog variálni amíg válaszút elé kerül a férfi. Többszörös tapasztalat, saját ill. környezetemben levő emberek alapján. F.33
2021. jan. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
31%
Tapasztalatból írom, hogy létezik. A férfi barátoknak ugyanaz fér bele, mint a női barátaimnak.
2021. jan. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Még nem láttam/tapasztaltam olyan esetet, amikor mindkettő heteroszexuális és legalább az egyik ne akart volna többet. Attól függetlenül működhet egy ilyen kapcsolat őszinte alapokon,akár kimondatlanul is érzik az érzelmi felállást mindketten.
2021. jan. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Lehet, hogy létezik. Viszont, az egyik fél mindig többet szeretne.
2021. jan. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Olyan, hogy csak barátság, legalább az egyik fél részéről plusz érzelmek nélkül, nem létezik. Vagy csak úgy, hogy egy baráti körön belül ők is haverok, ugyanakkor nem a legjobb barátai egymásnak.
2021. jan. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%

3, én meg azt tapasztaltam hogy a férfiak nem tűrik ha a nőjüknek vannak hímnemű barátai 🤷‍♀️

32N

2021. jan. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nem lehet érzelmek nélkül, sajnos most élem át!
2021. jan. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%

Kicsit elfogultak a szavazási lehetőségek.

Szerintem nem létezik, max haverság. Barátság az már mélyebb érzelmi kötődéssel jár és az egyik fél biztosan többet érez a másik iránt. Lehet, hogy ez az érzés néha elhalványul, néha erősödik, de ott van.

2021. jan. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!