Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hol és hogyan tudnék teljesen...

Hol és hogyan tudnék teljesen új, antialkoholista baráti kört kialakítani (Budapesten)?

Figyelt kérdés

A hozzád legközelebb álló 5 ember átlaga vagy. - Nekem sajnos ez az 5 ember mindegyike alkoholista és/vagy drogos, beleértve a családomat és a szűkebb-tágabb rokonságot.


Hiába a sok különbség, ez sajnos mindben közös. Annyi még, hogy minél kulturáltabb az illető (azaz lehet vele értelmes dolgokról is beszélgetni, nem csak meghallgatni az agymenéseit) annál drágább is emiatt a velük való lógás.


Érzem, hogy ez az élet sehova nem vezet, de évek alatt nem tudtam egyiket se rávenni tartalmasabb, hasznosabb, értelmesebb programokra.


Van remény normális embereket, társaságot találni?



2022. máj. 10. 22:34
 1/10 anonim válasza:

Országos Lelkipásztori Intézetben biztosan tudnak ilyen esetekben útbaigazítást adni.


Esetleg a Magyar Máltai Szeretetszolgálatnál is tudnak a munkatársak megfelelő információval szolgálni.


Előbbi helyen annyira nem vagyok ismerős, csak ezt hallottam róluk (alkoholbetegekkel foglalkoznak,) illetve az utóbbi helyen GARANTÁLTAN tudnak segíteni.

2022. máj. 10. 22:38
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem alkoholbeteg vagyok, csak szeretnék olyan emberekkel barátkozni, akikkel nem az ivászatról szól minden társasági összejövetel. Ezek szerint nagyobb a baj Magyarországon, mint hittem, ha már csak ezek a (pénzmosó) segélyszervezetek meg vallási szekták tudnak csak segíteni...
2022. máj. 10. 23:19
 3/10 anonim válasza:

Sajnálom, én a Magyar Máltai Szervezettel nagyon elégedett vagyok. A kérdés körüli leírásból nem tudtam kihámozni igazán a lényeget - bocsánat.


Annyit tudok, hogy még 1986.-ban létezett antialkoholista (vagy alkoholellenes) klub, de akkor én még gyerek voltam. Édesanyám járt ilyen helyre, mert a barátja révén el tudott ilyen helyekre jutni.


Sem édesanyám, sem a barátja nem volt egy cseppet sem alkoholkedvelő - csupán hirdették az alkohol ellenességet.


Valószínűleg ez a lehetőség már régen megszűnt. Ilyen helyek már nincsenek. Hozzál létre egyet!

2022. máj. 10. 23:24
 4/10 anonim válasza:
Inkább igyál meg egy sört és lazulj le kicsit... Így nem leszel keresett társaság
2022. máj. 11. 00:52
 5/10 anonim válasza:

✔️ kajak, kenu, kickbox, judo, karate, úszás, crossfit, foci, siklóernyőzés

✔️ néptánc, stb...stb...stb...

2022. máj. 11. 01:23
 6/10 anonim válasza:
Kirándulni is lehet menni.
2022. máj. 11. 07:58
 7/10 MaciLaci86 válasza:
Szia szerezz be egy játékkonzolt és máris nem kell találkozni az ilyen fogyatékosokkal. 🙂
2022. máj. 11. 13:49
 8/10 anonim válasza:
Valami sport esetleg?
2022. máj. 11. 22:22
 9/10 anonim válasza:
Népliget
2022. máj. 11. 22:54
 10/10 anonim válasza:
Mi járunk olyan tarsasagba,ahol az edző szervez valamikor táborokat, túrákat és ott ,igaz sokan isznak,de az edző sem iszik, például,meg mások sem. Sport egyesuletekben talán. Ott keresgélj. Ott kevesebben lesznek ,akik isznak
2022. máj. 17. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!