Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 26/N keres egy fesztelen,...

26/N keres egy fesztelen, vidám havert, aki több is lehet?

Figyelt kérdés

Én vagyok az, 166cm, 55kg, vállig érő haj, áprilisban volt a szülinapom, szeretek olvasni, meg sétálni. Keresek jobbat, de addigis mekiben dolgozok. Elég lazán veszem.

Valakinek lenne kedve írni nekem? Ha igen, akkor légyszi elérhetőséget is írjatok, mert sokmindent nem enged még az oldal.

Kit keresek? Lehet, hogy épp téged! 22-30 között vagy, akkor már jók az esélyeid, de hiszek abban, hogy nagyobb korkülönbség is tud működni. Sőt, ha csak barátkozni szeretnél, akkor akár 60+ is lehetsz :)

Összességében nincsenek nagy elvárásaim, nem akarok kizárni senkit előre. Maximum ha nem működik, akkor elköszönünk egymástól. Viszont egy tisztességes, nem 3 mondatos bemutatkozást azért elvárok mégis. Kor, merre laksz, ha szeretnél képet is küldhetsz (de csak az arcodról), linket a facebookodról, instádról. Hobbi, munka vagy tanulmány, lenne-e kedved személyesen is találkozni, stb. Ennél többet irhatsz, kevesebbet inkább ne.

Most újraolvastam a kérdésem, és olyasvalaki is írhat, aki szomorkásabb, majd én felvidítom :D tényleg nem számít a pillanatnyi állapotod



2022. jún. 12. 20:10
1 2
 11/11 anonim válasza:
Én 26F Budapest beszélnék veled:)
2022. jún. 13. 00:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!