Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ti! Akik idejártok ismerkedni,...

Ti! Akik idejártok ismerkedni, miért csak egyszavas válaszokra vagytok képesek, és miért léptek le random, mindenféle ok nélkül?? Mi ebben a logika?

Figyelt kérdés

Nehogy azt írjátok, hogy velem van a hiba, nem vagyok szimpatikus :D

10 éve nagyon olajozottan működött az ismerkedés, és ilyen esetek csak elvétve fordultak elő.


Az érdekelne, hogy miért csináljátok ezt? Mi játszódik le a fejetekben?


Ezt azoktól kérdezem, akik ezt csinálják, nem a kevés kivételtől, akikkel én még sajnos itt nem találkoztam! Tudom, hogy senki nem csinál ilyet, nekem is megpróbálták már párszor bemesélni, aztán valahogy mégis csak sikerült összehozniuk ezt :D


2022. jún. 13. 13:31
1 2 3
 1/27 anonim válasza:

"miért csak egyszavas válaszokra vagytok képesek, és miért léptek le random, mindenféle ok nélkül?? " Csak.


"Mi ebben a logika?" Semmi.

"Az érdekelne, hogy miért csináljátok ezt?" Csak.


"Mi játszódik le a fejetekben?" Rém rendes család 1. évad

2022. jún. 13. 13:45
 2/27 Barnabas333 válasza:
Tényleg régen más volt, rossz irányba megy a világ...
2022. jún. 13. 14:03
 3/27 anonim válasza:
Nem.
2022. jún. 13. 14:03
 4/27 anonim válasza:

Van olyan beszélgetés, aminél pár levélváltás után egyértelmű, hogy nem is vagyunk egymásnak szimpatikusak, csak megpróbálkoztunk a beszélgetéssel. Itt 50-50%, hogy ki az aki az utolsót írja, mert a másik nem válaszolja meg. Kínos lenne, ha bárki beírná, ohgy "jó volt beszélgetni, de inkább hagyjuk". Nekem legalábbis nem jön ilyen a klaviatúrámra, és rosszuul is esne ha valaki direktbe nemet mondana rám.



Aztán vannak azok a beszélgetések, amiket az egyik fél élvez, a másik nem. Mert az egyik türhőcske, és észre se veszi magát, a másiknak meg nincs kedve nevelgetni, ezért inkább no comment.



A harmadik, amikor valójában mindkét fél élvezi a beszélgetést, de közbeszólnak bizonyos mentális gondok :D Például fél a csalódást, az ismeretlennel való találkozástól, az elköteleződés lehetőségétől... vagy csak szimplán már van párja...

2022. jún. 13. 14:08
 5/27 anonim válasza:
Mert unalmasak vagyunk és nem tudunk kommunikálni
2022. jún. 13. 14:49
 6/27 anonim válasza:

5, azthiszem ezt jól leírtad :D


hová megy az emberiség, na mégis hová O,o

2022. jún. 13. 15:10
 7/27 anonim válasza:
A nők már csak ilyenek, jönnek-mennek szó nélkül;)
2022. jún. 13. 15:12
 8/27 A kérdező kommentje:
7.: A férfiak is ugyanúgy...
2022. jún. 13. 15:15
 9/27 anonim válasza:

8, tegyél próbára :D


Akar valaki beszélgetni? :D


Egyébként is, két mondatból, nem lehet megismerni a másikat :D

Mégis mindenki így tesz. Ahogy köreimben mondják, GG WP, csak ez itt irónia...

2022. jún. 13. 15:22
 10/27 anonim válasza:
Nemrég töröltek egy k@nnibál ismerkedős kérdést... azóta végképp nullára csökkent a bizalmam.
2022. jún. 13. 15:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!