Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az öregek mért ilyenek a...

Az öregek mért ilyenek a fiatalokkal? Tolakodó,kötözködő,bunkók ok nélkül. Világ életemben udvarias voltam a buszon is átadom a helyet ennek ellenére nem egy vén nyanya állt már belém.

Figyelt kérdés
Fiatal kismama vagyok a múltkor kutya setaltatas közben a környékünkön egy öregasszony belem kötött és a kutyámat is le büdös kutya uta majd mondtam neki mit képzel hogy egy pocakos terhes nővel így beszél, erre ledagatozott nem ismerem mondom neki mivan szar az élet keserű egyedül majd ott hagytam. Ma megint találkoztam vele mentem a zoldsegesbe mire végig mer uristen jézus isten kövér majd majdnem fel okot a zöldségesnél erre inkább nem reagáltam mondtam a férjemnek azt mondta majd finoman elbeszelget vele mondtam hagyja még a végén mi leszünk az agresszív fiatalok. Számtalan példát tudnék mondani vércukor terhelés én 7 előtt ott voltam az öreg nyanya egy másik sehol Bem volt bementem mikor az én sorszamom jött majd egy óra múlva be kellett meg menni mert ugye 3x vesznek vert…. Mondtak nem kell sorszám ha letelik az idő csak kopogjak. Mire kijöttem az öregasszony de mintha nem nekem szánna hangosan Ez meg mit tolakodó k én itt vagyok betegen ez meg betolakodik mire válaszoltam hogy én már előtte itt voltam legalább 1,5 órával erre nem reagált majd később folytatja neki egy darab vervetelre volt ennek ellenére magyarázott :D Mi értelme ennek mert ilyen gusztustalanok? Egy terhes nőbe is képesek belekötni, attól hogy ennyire szar nekik nem értem az én anyám is jócskán 60 felett meg is normális és élvezi az életet.
2022. jún. 10. 19:56
1 2 3 4
 1/35 Sunshinedoll ***** válasza:
85%
Általában a boldogtalan emberek szólnak be vadidegeneknek, az a generáció tipikusan az, aki sajnos (a saját szüleik érzelmi elérhetetlenségének köszönhetően) nagyon megszokták a keserű sz-rban való toporgást és hát ezt valahogy le kell vezetniük, te meg pont jókor voltál rossz helyen.
2022. jún. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom, velem nem nagyon szoktak ilyenek lenni. Egyszer-egyszer betalál egy ilyen, addig - addig kóstolgat, amíg le nem vén k*rvázom mindenki előtt. Kétszer volt ilyen, egyszer a hasonló korú anyámnak ment neki az egyik vén szutyok, meg egyszer a kutyámat védtem a póráz nélkül engedett agresszív pinanyalójától és azon kezdett el sápítozni, hogy lábbal arrébbtaszítottam fifikét. Nem tették zsebre, amit kaptak, nem számítottak rá, hogy a ráncaik miatt nem süt a nap az ő seggükből.


Az öregség nem érdem, csak állapot. Ez van. Aki türhő, az kap 10 másodpercet, amíg elhallgatom a mondogalódását, ha utána sem kussol el, majd segítek neki megtalálni a helyét.

2022. jún. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
48%
Mondjuk a terhesség sem előjog. Mielőtt nagyon beleélnéd magad.
2022. jún. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

Utolsó nem tartom elő jognak én senkinek nem ugatok be azért írtam hogy terhes vagyok mert szoszerint felől uvoltozik idegen létére és erre sincs tekintettel én tekintettel vagyok a korára és nem rugom fel ennek ellenére sem

Tudom nem előjön 30 hetesen dagadó lábbal állok a buszon és csak akkor tudok leülni ha van hely, de tulelem pont amiatt mert Kvara nem tartom elő jognak

De ha én normális vagyok illetve ki tudom várni a soromat és megadom annak is a tiszteletet akit szarba se kene nezni akkor annyit elvárhat az ember hogy ne kis ódon a másikba minden ok nélkül szerintem

Attól hogy keserű az élet nem maxon kell levezetnie

2022. jún. 10. 20:17
 5/35 A kérdező kommentje:

De én az idősnek igyis átadom a helyet egyszer volt h így nem adtam át mert leszakadt a derekam és akkor meg Szűrös szemmel néznek hogy nagy pocakkal merek ülni

Sajnos nyugdíjas negyed részben lakunk úgy hogy mindennapi ezek

2022. jún. 10. 20:18
 6/35 anonim ***** válasza:
87%
Mert mind csak azt tudja mondani, hogy "Én, egyedül én építettem fel a fél-, ha nem az egész országot", és ezért vannak nagyra magukra.
2022. jún. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom csak kiváncsi vagyok az okára mostanában valahogy be találnak az ilyenek :D és érdekelne hogy alapból ilyenek vagy az élet keseritette meg,illetve ilyenkor nekem is rá kene üvölteni vagy nem értem…
2022. jún. 10. 20:23
 8/35 Sunshinedoll ***** válasza:
86%
Azér az egy igazi power move hogy felnevelnek egy egész generációt aztán meg panaszkodnak h az a generáció milyen szar :)
2022. jún. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
75%
A terhességre írnám: nem előjog, de kellemetlenségekkel, nehézsegekkel, fájdalmakkal járhat. Ezt egy másik nő tudja. Ha azért kell átadni a helyünket a buszon, mert szegény idős xy-nak itt fáj meg ott fáj, akkor igenis egy terhesnek is átadom a helyem,mert neki is fájhat sok helyen és mert ha a busz befékez, akkor maradandóan megsérülhet a gyerek. Én is álltam már tök egyedül 40 hetesen egy buszon, kanyargós, döcögős úton, csak idősebbek voltak ott rajtam kívül (nem rokkant állapotú idősek), de senki nem adta át a helyét. Masik szemszögből meg a jólelkű idős elkezd mélázni unokáin, ha meglát egy kismamát, vagy egy kisgyerekes anyukát, hogy neki már nagyok, és milyen büszke rájuk, általában ilyenkor jön a dicsekvés idő (amivel semmi gond), csak a rosszindulatú ember köt bele egy állapotos nőbe, a többi ászellemül kedves nagymamává azonnal.
2022. jún. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Hát igen csak annyira furcsa, és próbálok még ezek ellenére is udvarias tisztelettudó maradni, de hiába igyis úgyis betalál egy-egy ilyen elég surun sajnos.
2022. jún. 10. 20:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!