Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Esetleg valaki?

Esetleg valaki?

Figyelt kérdés

Pár hét múlva megyek nyaralni Veszprém környékére és örülnék ha itt megismerkednék valakivel akivel majd ott tudok találkozni ki is találhatnánk pár programot esetleg😄 Inkább introvertáltnak tartom magam, amolyan csendesebb típus, de ha a helyzet úgy kívánja, nagyon barátságos és közvetlen is tudok lenni. Rock, pop, hiphop és anime kedvelő vagyok de egyébként van pár magyar előadó is akit szívesen meghallgatok sőt szeretem is őket ilyen pl Krúbi vagy Akc Misi de vannak rajtuk kívül mások is. Ha csak valami random pedofil vagy, akkor ezt engedd el mert instant megy a tiltás:( A sablonos embereket sem szeretem a "szia mizu?" szövegektől meg egyenest agyfaszt kapok...

Nagyon őszinte ember vagyok, ez alapján fel is merülhet hogy bunkónak titulálnak, de azért remélem felkeltettem valaki érdeklődését.


17/L



2022. júl. 17. 16:42
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Na tessek megint sertegetni kezdtel koszi🙂🙂🙂👍👍 En is nagyon kedvellek
2022. júl. 17. 19:39
 22/29 anonim válasza:
Hagyd, nem normális szegény, épp elég probléma neki hogy így kell élnie xd
2022. júl. 17. 19:46
 23/29 anonim válasza:
Nem. Én egyszerűen csak felhívtam a figyelmed egy tárgyi tévedésre. Hasznaltál egy olyan szót, aminek ha komoly az ismerkedési szándékod, nem kellene része legyen a kiírt kérdésednek. Természetesen értettem mire gondoltál alatta, nem is ezzel van a probléma. Csak szeretném, hogy észrevegyél valamit, amit hibásan használsz. Részemről csak ennyiről szólt a provokáció. Építő jelleggel. Ennyi erővel a pedofiloknak azonnali tiltás jár, de említést sem tettél pl a gyilkosokról, vagy a sorozatgyilkosokról. Biztos van köztük olyan, aki kikéri magának, hogy az nem ugyan az. :D Bocsi a buta példáért, de kapcsolodik a gondolatmenetbe. És szemléltetésnek is jó. Szóval ő nekik nem jár az automatikus tiltás. :D Nem pint ha a pedofilokon fel lenne tüntetve hogy ők azok. (Én nem vagyok az.) (Sem) Valóban helyén való volt a pedofíliát megemlíteni az ismerkedés jellegű kérdésedben? Vagy akár velem személyeskedni? Ez a másik válaszolónak szól. Vagy kit érdekelne egy csomó mindennek kapcsolatban. Meg szinte már társkeresős poszt... Mindegy, túlon túl van tárgyalva. Nekem nincs már kedvem beszélgetni.
2022. júl. 17. 19:48
 24/29 anonim válasza:
Most komolyan egy oké, szakmai szempontból nem pontos, de a köznyelvbe így beépült, szóval a kérdező által technikailag mégis jól használt fogalom miatt írsz kisregényt? XDD menj már innen, lassan 30 évesen biztos lenne jobb dolgod mint kiscsajokkal veszekedni te bohóc.
2022. júl. 17. 19:53
 25/29 anonim válasza:
Most éppen ráérek, igaz nem unatkozok. És szerencsére nem szorulok rá, hogy megmond mit tehetek, és mit nem. Bohócnak nevezel mivel értelmes vitában, releváns érvekkel az álláspontodat megvédeni képtelen vagy, így marad a személyeskedés... Nem baj, nem szorulok védelemre veled szemben, és majd elmegyek magamról, amikor ahhoz lesz kedvem. Minden esetre a hármas válaszomban feltett kérdésemre választ kaptam. Semmi kedvem ezt folytatni, igazad van, valóban van jobb dolgom is. További válaszokra nem reagálok. Köszönöm, hogy elolvastad a kisregényt.
2022. júl. 17. 19:58
 26/29 A kérdező kommentje:
Milyen tarskeresos poszt konyorgom?😭😭😭 Ha nem vetted volna eszre amugy hihetetlenul tulreagalod mar kb. ilyen nem normalis szinten
2022. júl. 17. 19:58
 27/29 anonim válasza:

* 4-es válaszomban.


Ok, akkor nem vagyok normális. Majd ha te ezt elmondhatod magadról 29 évesen, akkor (se) vesd rám az első követ. Minden esetre nekem még nem volt szükséges ismernem, és használnom a pedofil szót fiatalabb éveimben. Vagyis a tendencia romlott... És attól hogy a köznyelvben így használják (rosszul) még nem lesz jó, még ha széleskörűen elterjedten használják rosszul. Kérdező, én csak annyit szerettem volna, ha már ezt a szót használod, használ helyesen. Semmi többről nem szólt, ez a végtelenné vált történet. Utána meg már személyes támadás... Mindegy én elengedem... A kapcsolatról feltett kérdésedet is... Nekem már nem fontos megválaszolnom. Tőled is elköszönök, szóval szia.

2022. júl. 17. 20:05
 28/29 anonim válasza:
Az egész beszélgetést elolvasva nem is annyira hiányoznak a 17 éves lányok. Jesus how can people be attracted to this at all?
2022. aug. 5. 20:52
 29/29 anonim válasza:

Szia. Találtál normális embereket? Hogy alakult a nyaralásod? Turistaként mi a véleményed Veszprémről illetve a környékéről?

40/F

2022. okt. 16. 15:58
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!