Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Esetleg valaki?

Esetleg valaki?

Figyelt kérdés

Pár hét múlva megyek nyaralni Veszprém környékére és örülnék ha itt megismerkednék valakivel akivel majd ott tudok találkozni ki is találhatnánk pár programot esetleg😄 Inkább introvertáltnak tartom magam, amolyan csendesebb típus, de ha a helyzet úgy kívánja, nagyon barátságos és közvetlen is tudok lenni. Rock, pop, hiphop és anime kedvelő vagyok de egyébként van pár magyar előadó is akit szívesen meghallgatok sőt szeretem is őket ilyen pl Krúbi vagy Akc Misi de vannak rajtuk kívül mások is. Ha csak valami random pedofil vagy, akkor ezt engedd el mert instant megy a tiltás:( A sablonos embereket sem szeretem a "szia mizu?" szövegektől meg egyenest agyfaszt kapok...

Nagyon őszinte ember vagyok, ez alapján fel is merülhet hogy bunkónak titulálnak, de azért remélem felkeltettem valaki érdeklődését.


17/L



2022. júl. 17. 16:42
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
Igen, én is meg szeretném kérni a random pedofilokat, hogy hagyják figyelmen kívül ezt a kérdést.
2022. júl. 17. 17:53
 2/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm😆
2022. júl. 17. 18:38
 3/29 anonim válasza:

Én Veszprém környéki vagyok, bírom Krúbit (bár inkább Dé:nash aki közelebb áll hozzám :D), az animéket is bár nem ismerek sokat. Leginkább punk-rock-metal amit hallgatok, de elég sok minden tetszik, pl most éppen a Csaknekedkislányra kaptam rá valamiért :)

Én is inkább csendes típus vagyok, szeretek meghallgatni másokat. Lehet hogy lenne olyan hogy csak kussban ülünk, de engem annyira az nem zavar 😆 Ha gondolod írj ^^ 17L

2022. júl. 17. 18:44
 4/29 anonim válasza:
Sajnos még a pedofil szó használatának helyénvalóságával sem vagy teljesen tisztában, így miféle beszélgetést várhatnék el tőled?
2022. júl. 17. 18:47
 5/29 anonim válasza:
#4 na megérkezett a 35 éves csávó aki kislányokra hajt, és kikéri magának ha lepedózzák :D
2022. júl. 17. 18:53
 6/29 A kérdező kommentje:
Ooo kedves négyes már vártam is a hozzád hasonló embereket😁 Áruld már el hogy miért ne lennék vele tisztában?😂 Mindegyis nem azért jöttem hogy egy magadfajtával vitázzak legyen további szép napod😊
2022. júl. 17. 18:55
 7/29 A kérdező kommentje:
Vigyázz ötös lehet most megsértetted és majd jól kioszt:(
2022. júl. 17. 18:56
 8/29 anonim válasza:
5: 29 éves vagyok. 17 évesen már a kérdező sem kislány. A pedofília meg a 14 év alatti szexuálisan abuzált gyerekekre vonatkozik, és az őket bántalmazó felnőtt emberekre. Egy kis fogalomzavar... Te meg gondolom az éppen aktuális kötözködő vagy. Pontosan menetrend szerint.
2022. júl. 17. 18:57
 9/29 A kérdező kommentje:
Aha. Szoval tegyuk fel hogy egy 70 eves bacsika ranyomul egy 17 evesre akkor az nem pedofil hanem csak azt akarja hogy en legyek az uj unokaja? Akitol esetleg tobbet is elvar. Itt az idosebb palik nem beszelgetni akarnak egy fiatal lannyal errol biztosithatlak
2022. júl. 17. 19:02
 10/29 A kérdező kommentje:
De en kerek elnezest hogy el akarom kerulni a hasonlo embereket kerlek bocsass meg hat nagyon szornyu ember vagyok
2022. júl. 17. 19:03
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!