Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Esetleg valaki?

Esetleg valaki?

Figyelt kérdés

Pár hét múlva megyek nyaralni Veszprém környékére és örülnék ha itt megismerkednék valakivel akivel majd ott tudok találkozni ki is találhatnánk pár programot esetleg😄 Inkább introvertáltnak tartom magam, amolyan csendesebb típus, de ha a helyzet úgy kívánja, nagyon barátságos és közvetlen is tudok lenni. Rock, pop, hiphop és anime kedvelő vagyok de egyébként van pár magyar előadó is akit szívesen meghallgatok sőt szeretem is őket ilyen pl Krúbi vagy Akc Misi de vannak rajtuk kívül mások is. Ha csak valami random pedofil vagy, akkor ezt engedd el mert instant megy a tiltás:( A sablonos embereket sem szeretem a "szia mizu?" szövegektől meg egyenest agyfaszt kapok...

Nagyon őszinte ember vagyok, ez alapján fel is merülhet hogy bunkónak titulálnak, de azért remélem felkeltettem valaki érdeklődését.


17/L



2022. júl. 17. 16:42
1 2 3
 11/29 anonim válasza:

#8, végül is nem tévedtem sokat a koroddal kapcsolatban :D

én is 17 vagyok és tudom hogy közel sem vagyok felnőtt :D inkább hagyj minket kérlek

2022. júl. 17. 19:05
 12/29 anonim válasza:
Jól esik neked magadat beállítani áldozatnak? Semmi ilyesmiről nincs szó. Egyszerűen csak az amiről írtál, és az amit gondolsz nem ugyan az. A hetven éves bácsi meg nem lesz pedofil csak azért mert egy 17 éves lánnyal szexel, vagy esetleg valódi szerelemből gyengéd kapcsolatot folytat egy fiatal nővel. Te amiről beszélsz az a hatalmas korkülönbség, nem a pedofília. Egyszerűen csak ismerd fel, hogy pontatlanul fogalmaztál, és nem történt semmi probléma. Amúgy az ötös válaszolóna sem áll szándékomban belé szállni, és veled sem köteledni. Mondjuk nem tudom mit várna el az ötös válaszoló sem ha kötekedő választ ír. Szerencsére nem érdekelne egy kicsit sem ha lepontoznak. Így nincs miért visszavágnom. Egyszerűen ez nekem nem fontos. És veled sem akarok kötekedni, főleg mivel az említett elkerülendő célcsoport sem vagyok. Védeni sem áll szándékomban a pedofilokat. Egyszerűen csak rávilágítottam egy tárgyi tévedésre.
2022. júl. 17. 19:11
 13/29 A kérdező kommentje:
Egyszeruen kiegetsz. Irtam mar tovabbi szep napot
2022. júl. 17. 19:13
 14/29 anonim válasza:
Az a véleményem, hogy neked, nektek (a generációdnak) nem szükséges ahhoz még egy pedofil sem. Megy az nektek magatokról is. Mindegy. Vagyis bajnak baj... De hiába is akar segíteni az ember, ha a másik nem kéri. Rendben, békén hagylak titeket. További szép napot, és jó nyaralást, ismerkedést.
2022. júl. 17. 19:18
 15/29 A kérdező kommentje:
Ez nem segitseg volt hanem ide jottel es lekicsinyloen irtal. Megekene tanulni nem bunkoskodni igy lassan 30 evesen
2022. júl. 17. 19:25
 16/29 anonim válasza:
8 Valójában mindenben tévedtél az ötös válaszoddal kapcsolatban. De semmi baj, nem olyan nagy tévedés az, mint a fentebb állított korkülönbség. De semmi baj. Tévedni neked is szabad. Mondjuk nem értem mire fel ez a nagy ellengségeskedés. Csak azért mert nem azt mondtam, amit hallani akartok, még semmi lélekbe taposót nem írtam. Mindegy... , nem fontos. Neked is szia.
2022. júl. 17. 19:26
 17/29 anonim válasza:
Bocs ha számodra ez túl bunkónak hatott. Elismerem, provokációt valóban tartalmazott az első írásom, de attól még nem volt bunkó. Minden esetre az rólad is árulkodik, hogy egy levelezés megkezdése előtt már szinte pedofíliával kell illetni bárkit is aki nem korodbeli. Ez is zavaró, ha te nem is érzed annak. Gondolom a tapasztalataid miatt tartottad fontosnak megemlíteni. De valóban ez a legalkalmasabb bemutatkozás egy ismerkedés részedről. Bocsi, ha sértettelek. Nem volt szándékos.
2022. júl. 17. 19:31
 18/29 anonim válasza:
Hát neked tényleg komoly problémáid vannak hogy ennyire kiakadsz XD
2022. júl. 17. 19:31
 19/29 anonim válasza:
Csak tudod rosszul esik ha pedofíliával vádolnak. (Még ha burkoltan is.) Neked sem esett jól ha hülye csitrinek neveztelek burkoltan. (Mármint kérdezőt a megnevezés pontatlan használata miatt.) Mégsem hívom úgy, csak azért mert valamit rosszul tud, és rosszul használ. Fiatalabbak vagytok. Ez nem probléma. Hibázni nem probléma. Inkább megsértődni, és nem tanulni belőle, na az probléma. De nem is rabolnám itt tovább sem a saját, sem a ti értékes időtöket. További szép napot nektek is.
2022. júl. 17. 19:36
 20/29 A kérdező kommentje:

De most ennyire megsertettem a korodat vagy wtf? xddd

Az elso valaszod alapjan milyen beszelgetesre szamitottal? Most ugy oszinten

2022. júl. 17. 19:38
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!