Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogy lehetséges finoman...

Hogy lehetséges finoman közölni valakivel, aki nyomul, hogy barátságnál többet nem szeretnék?

Figyelt kérdés
Egy 15 éves orosz tini lány folyamatosan nyomul és már határokat lép át. Ami rosszabb, hogy az anyja is biztatja és folyamatosan dícsér. Én nem szeretném elzavarni a ruszki csajszit, csak meg szeretném értetni vele, hogy nem akarok semmi komolyat. Ez eddig oké, a baj az, hogy kissé agresszíven reagál ezekre a kijelentésekre és nem tudom, hogy adjam elő neki úgy, hogy ne pattanjon el az agya, mert olyankor csapkod és oroszul motyog ki tudja mit és olyankor próbálom ignorálni. Nincs sok türelmem hozzá, de barátként kedvelem, eléggé bonyolult szituáció. Hogy lehet effektíven kezelni, anélkül, hogy megszakadna a kapcsolat? Én csak meg akarom vele értetni, hogy maradjunk barátok, de olyankor mindig a szavamba vág videóhívásban és idegsokkos lesz.

2022. nov. 13. 15:30
 1/10 Kroms válasza:
Dugd meg őt, de csináld olyan sz4rul, hogy ne akarjon többet barátságnál.
2022. nov. 13. 15:34
 2/10 anonim válasza:

Ilyen idegbeteg nőért nem kár

Tuti nem barátkoznék vele

2022. nov. 13. 15:47
 3/10 anonim válasza:
Őszintén szólva én lepattintanám. Ha egy orosz anya-lánya kombó durván nyomulna, az nálam bekapcsolná a vészcsengőt. Nem foglalkoznék a barátsággal, mert valami hátsó szándékra gyanakodnék, leginkább letepelülési, kiházasodási, állampolgárság-szerzési manőverre. Nem szép dolog tőlem, ez tény, de ez van. Az előítéletek sokszor megmentik az ember irháját.
2022. nov. 13. 15:54
 4/10 anonim válasza:

Menekülj!

Nem a két szép szemedért kapar annyira.

Szép tőled hogy barátnak megtartanád, de ha belegondolsz, ő nem egy barátságért teper ilyen vadul, mert azzal nem tud kilépni a nagy orosz valóságból... egy házassággal annál inkább, és annál lejjebb nem fogja adni.

Nem túl egyenes, tudom, de én ghostolnék a helyedben, minél előbb.

2022. nov. 13. 16:08
 5/10 anonim válasza:

Szard le ha megbántod ez az oroszul elkezd motyogni meg idegbeteg lesz jézus kinek hiányozna

Szóba se állnék egy ilyen után vele többet!!

2022. nov. 13. 16:12
 6/10 A kérdező kommentje:
Kétlem, hogy házasságot akar. Pénzesnek látszik. Egy orosz tini model, sokfele márkát reklámoz és túl igényes az instagram fiókja, lehet ez nem elég indok de nem hiszem, hogy házasságot akarna kötni egy harmincas férfival. Azt nem tudom mi vezérli, de nem nézem ki belőle, ahhoz túl pénzes és "elite" kategória. Az idegbeteg kirohanásai viccesek tudnak lenni. Miért ő egyébként el sem hagyhatja az országát? Nyáron jönni akar Magyarországra pár hétre.
2022. nov. 13. 16:24
 7/10 Noren1989 válasza:
XDDD, orosz, tini :DDD
2022. nov. 13. 16:53
 8/10 anonim válasza:
Harmincasként mi dolgod bármilyen tinivel?
2022. nov. 13. 17:28
 9/10 anonim válasza:
Szerintem kamu, de ha esetleg nem is az, akkor is felejtős. Én azonnal letiltanám az ilyet, amúgy meg felnőttként mégis mi a francot kezdenél egy tinivel? Barátkozz inkább korodbeli férfiakkal.
2022. nov. 13. 17:28
 10/10 anonim válasza:

Nem feltétlenül a pénzért akarnak házasodni :) Az Unióba szökéshez egy EU-s házasság a legegyszerűbb út.


mondjuk, azt én sem vágom, miért egy ilyen fiatal lánnyal akarsz örök-bari lenni...

2022. nov. 13. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!