Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jól gondolom, hogy burkoltan...

Jól gondolom, hogy burkoltan véget vetett a barátságnak?

Figyelt kérdés
Pár napja írtam neki ugyanúgy ahogy mindig szoktam, mire azt írta vissza hogy egy kicsit el lesz tűnve mert el kell rendeznie pár dolgot. Nem tudtam hova tenni, hogy ezt így bejelentette, mert nem is beszélünk rendszeresen, volt hogy 1-2 havonta ha kommunikáltunk. Na mindegy, mondtam hogy persze, rendben van, tegyen ahogy jónak látja, aztán majd beszélünk. Viszont Facere meg ugyanúgy posztolgat... (Nem keresek rá a profiljára, csak beadja a posztjait ahogy görgetek.) Szóval nekem ez így olyan mint mikor a kapcsolatban bejelentik, hogy egy kicsit teret szeretnének, de igazából mindketten tudják, hogy éppen szakítanak. Vagy én gondolom túl? Szerintetek?

2022. okt. 17. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ha alapból ritkán beszéltek, ez kb semmit se jelent, amikor írtál neki, akkor épp nem volt kedve hozzád (vagy épp senkihez), majd ír a későbbiekben
2022. okt. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, lehet csak azért írta, hogy ne érezd, hogy le akar koptatni, ha most lassan és keveset válaszol. 1-1 dolgot kitenni facebookra meg kevesebb idő, mint egy rendes beszélgetés. Persze lehet jól látod, csak ennyiből még nem biztos. Idővel úgyis kiderül, hogy fog-e keresni vagy ha te nem írsz megint akkor nem beszéltek.
2022. okt. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ez semmit sem jelent.
2022. okt. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!