Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van értelme ennek a barátságnak?

Van értelme ennek a barátságnak?

Figyelt kérdés

Tavaly májusban egy 'banda csoport' általl megismertem 2 lányt, akivel nagyon jóban lettem. Aztán az egyikkőjükkel (legyen A) nem igazán beszéltünk, de aztán újra elkezdtünk. Az elején vele rengeteg mindent megosztottam, bírtam/bírom a személyiségét, de megváltozott (mint mindeki ennyi idő elteltével). Már szinte alig keress, pedig számomra elég fontos személy még most is.


Aztán ott van a másik barátnőm (legyen B) vele is nagyon jó kapcsolatot ápoltam az elején, és ő is nagyon megváltozott. Néha úgy érzem, hogy zavarom, hogyha írok neki, vagy nem kíváncsi rám, és én ezért nem keresem olyan sűrűn.


Még egyikkőjükkel sem találkoztam személyesen. B-vel kb 100 km, A-val pedig kb 300 km-re lakunk egymástól. A lényeg, hogy A és B nagyon is jó barátok. És úgy érzem, hogy B sokkal közelebb áll hozzá mint hozzám (és fordítva is). Az a legnagyobb baj ezzel, hogy már kezd az agyamra menni. Amikor látom, hogy elérhetőek akkor mindig azon gondolkodom vajon ők beszélnek és csak velem nem kommunikálnak, vagy mi?

Már nem mondnak nekem semmit, ha kérdezem tőlük 'miujság' mindig 'semmi' a válasz. És így én sem kezdek el magamról mesélni, mert nem tartom fair-nek, hogy én itt sajnáltatom magam. Igazából e miatt is utaltam meg magáról beszélni.


Szóval fogalmam sincs mihez kezdjek. Nem tudom, hogy egy személyes találkozás tudna e ezen dobni valahogy, vagy csak rosszabb lenne?


Ez elég hosszúra sikerült, de remélem a lényeg kivehető belőle!



2021. márc. 12. 23:03
 1/2 anonim válasza:
Nincs. Ha nem érdeklődnek, dobd mindkettőt...pláne, ha "távbarátság", kár bele még több időt/energiát fektetni.
2021. márc. 12. 23:31
 2/2 anonim válasza:
Nézd, szerintem a legjobb az lenne, ha olyan barátokat keresnél akikkel tudsz találkozni is. Ezzel a két csajjal nincs értelme folytatni.
2021. márc. 13. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!