Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Eltűnéses esetek, true crime...

Eltűnéses esetek, true crime (nem horror) érdekel itt valakit? Lehet vajon ezen érdeklődés mentén ismerkedni?

Figyelt kérdés

Esetleg ki a kedvenc YouTube videósotok a témában? (Nekem Karolina.:) Vagy kedvenc dokufilm?


32N, Bp


Írhattok privit is, nyitott vagyok! (Férfiak párkapcsolati jellegű vagy szexuális közeledésére sajnos nem vagyok nyitott, sajnálom. Haverkodásra persze nyitott vagyok velük is, ha ez oké.)


2022. nov. 17. 21:26
 1/4 A kérdező kommentje:
2. kedvencem Random, de ő túl félelmetes hangulatot teremt
2022. nov. 17. 22:32
 2/4 anonim válasza:

:))) na én mostanában pont őt szoktam nézni .


Én bár bírom a brutálisabb vonalat is, érdekel a téma:) nem vagyok debil, se pszichopata, valószínű kriminologia szakra kellett volna mennem közgazdász helyett :D .


Randomot én is szeretem. Illetve van meg Gvcooper, meg pár videós akit szeretek .


Ha gondolod írj .


26n/ Bp

2022. nov. 18. 01:23
 3/4 anonim válasza:

Engem érdekel az ilyesmi, de Karolinát nem ismerem, meg a többi említettet sem.


Én "Anna Solves"-ot meg más, külföldi csatornákat szoktam nézni a témában.


Ha így is érdekel, felőlem beszélgethetünk ilyesmiről.


38/N

2022. nov. 18. 07:17
 4/4 anonim válasza:

Én is szeretem ezt a témát és nekem is ők a kedvenceim. Nagyon profi munkát végeznek. Randomnál külön tetszik, hogy bejegyzésemben frissíti, ha egy eset kapcsán megoldás született.


29/N

2022. nov. 18. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!