Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek van kedve beszélgetn...

Valakinek van kedve beszélgetni/barátkozni? 19/f

Figyelt kérdés

Rövid ismertető hogy ne legyen később félreértés: informatikus vagyok, hobbim a videojátékokban lelem. Lányokkal szívesebben beszélgetek de van barátnőm úgyhogy nincs semmi hátsó szándékom ilyen téren. Pesten lakok ha ez valakinek fontos lenne bármi okból, minden más kérdésre pedig előszeretettel válaszolok privátban.

Dobj meg egy üzenettel nyugodtan, nem muszáj ide választ írni



2022. nov. 28. 23:49
 1/8 anonim válasza:
kamu
2022. nov. 29. 00:08
 2/8 anonim válasza:
Én csak dugni akarok, de ha ez nem érdekel, akkor tárgytalan.. 18/L
2022. nov. 29. 00:10
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 Mit hiszel kamunak? Lehet valaki hűséges attól hogy az ellenkező nemmel szeret beszélgetni inkább :D


#2 Oldd meg valaki mással

2022. nov. 29. 00:46
 4/8 anonim válasza:

Nekem írhatsz, ha gondolod. Úgyszintén van barátom, de szívesen beszélgetek.

Plusz amúgy ez egy anonim oldal, semmiképp nem tudod mivel beszélsz:D

2022. nov. 29. 04:38
 5/8 anonim válasza:
Ha barátnőd akkor minek akarsz lányokkal ismerkedni? Erről neki mi a véleménye?
2022. nov. 29. 09:48
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 Írásban jobban elvagyok lányokkal. Személyesen srácokkal szoktam kb csak találkozni. Továbbra sem értem mi ebben a nagy dolog, nem mindenki csalja meg a párját csak mert megteheti
2022. nov. 29. 15:58
 7/8 anonim válasza:
Milyen játékokkal játszol?
2022. nov. 30. 18:43
 8/8 A kérdező kommentje:

Single player story based játékokat szeretem a legjobban. Ha nincs sok időm akkor előszerettel játszok valami roguelike-kal mint Binding of Isaac, Enter the Gungeon, Voidigo...

Ha multiról van szó akkor lolozni szoktam illetve most az OW2 pörög

2022. nov. 30. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!