Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 16-20 évesek! Ti hogyan...

16-20 évesek! Ti hogyan reagálnátok, ha egy ismeretlen odamenne hozzátok jégkorizás közben ismerkedni/segítséget kérni a korizással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mennyire lenne fura a jégpályán megközelíteni embereket? Szerintetek hogyan reagálnának? Titeket idegesítene, ha valaki "megzavarna" korizás közben?

2022. dec. 11. 22:52
1 2
 11/12 anonim válasza:

Megpróbálnék segíteni, tanácsot adni legjobb tudásom szerint. Görkoris múltam van, de jégkorival is egész jól boldogulok :D egy osztálytársnőmet is én tanítgattam és végre el merte engedni a korlátot a szélén..

Egyébként csak ritkán van rá lehetőségem elmenni, meg egyedül nem is lenne olyan jó.

Ha meg esetleg barátság sülne ki belőle annak is örülnék :3


18/L

2022. dec. 12. 19:50
 12/12 anonim válasza:

"bocsi, az ismerkedést ezek szerint kicsit félreértettem, ne haragudj. 😅 Azt hittem, ez valami új gyenge csajozási praktika. 😂"

Tudtam h minden csaj negatív előfeltételezéssel áll minden gyakoris kérdéshez és nagyon torzítják.

2022. dec. 12. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!