Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lányok/hölgyek, kinek van...

Lányok/hölgyek, kinek van kedve filozofálni, beszélgetni az alábbi szabályok szerint?

Figyelt kérdés

1.) Életkor: 20-30 között.

2.) Biztos, hogy nem kérlek meg arra, hogy küldj képet.

3.) 100%, hogy nem foglak személyes kérdésekkel (lakhely, Facebook, telefonszám) és találkozással nyaggatni.

4.) Beszélgethetünk bármilyen témában, ami érdekel téged (szinte bármilyen témáról tudok beszélgetni, ha mégsem tudok hozzászólni, megmondom neked őszintén).

5.) Akár ki is öntheted a szívedet, elmondhatod, ha valami bánt téged és lelkizhetünk. Lehet, hogy tudok segíteni.

6.) Ha unalmas vagyok, nyugodtan lépj le.

7.) Kötetlen, senki sem ígér semmit a jövővel kapcsolatban: ma élünk, ma itt vagyunk, most van időnk, a holnappal ma nem törődünk.


Miért lányokkal/hölgyekkel szeretnék beszélgetni? Mert a női lélek érdekel most.


Ha van kedved, írj nekem privát üzenetet!


2023. febr. 6. 21:13
 1/9 anonim válasza:
Engem akár érdekelne is, viszont ez a felület nem a legalkalmasabb erre. Szerintem sokkal érdemesebb lenne valamelyik üzenetküldő appot használni, de ahhoz sajnos mindenképp kell név/telefonszám.
2023. febr. 6. 21:22
 2/9 anonim válasza:
Tökéletes
2023. febr. 6. 21:26
 3/9 Shora válasza:
Érdekesen hangzik,miért is ne
2023. febr. 6. 21:34
 4/9 anonim válasza:
Én is benne lennék, viszont tényleg nem a legkényelmesebb itt.
2023. febr. 6. 22:11
 5/9 anonim válasza:
Használjatok Signalt, az névtelen
2023. febr. 6. 22:16
 6/9 anonim válasza:
#5 ott is telefonszám alapján kontaktálod a másikat. Telegramhoz nem kell, ott elég egy felhasználónév
2023. febr. 6. 22:16
 7/9 anonim válasza:
#6 telegramhoz pont hogy kell telefonszám. regisztrációkor, és felkeresézhez is.
2023. febr. 7. 11:19
 8/9 anonim válasza:
Gmail fiókot olyan névvel csinálsz amilyennel akarsz, és ott van a chat.
2023. febr. 8. 15:15
 9/9 anonim válasza:
#7 rosszul tudod. A regisztrációhoz kell, de utána ezt el tudod rejteni, és beállítani egy felhasználónevet, ami alapján fel tudják veled venni a kapcsolatot. Így pedig nem fogják látni a számod.
2023. febr. 8. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!