Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak még olyanok, akik...

Vannak még olyanok, akik komolyan szeretnének barátkozni?

Figyelt kérdés

Régebben szerintem egy kicsivel több esély volt a barátkozásra, mint most, de azért megpróbálom.


Én abban hiszek, hogy olyan emberrel érdemes barátkozni, aki hasonlóan gondolkodik, mint te. Nálam ez a “nem baj, ha mások vagytok, majd kiegészítitek egymást” duma nem jött be, mert, ha tök ellentétesek vagytok nem fogtok sok mindenben egyet érteni, ennek meg semmi értelme. Ezért én azt a lányt keresem, aki hasonlóan gondolkodik, mint én. És persze jó lenne, ha Szolnokhoz közel laknál. ☺️


Ha olyan vagy, mint én, aki nem jár bulizni. Jobban szeret sétálni és beszélgetni. A programokat. Minden témát átbeszélni, egymást meghallgatni. Őszinte vagy és megértő, akkor nekünk megkell ismernünk egymást!! 😄

Én 17 éves vagyok, szóval inkább az én korosztályom érdekelne. (17-20-ig)


2023. aug. 31. 20:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Persze lány vagyok, ez kimaradt!
2023. aug. 31. 20:51
 2/6 anonim válasza:
Csak lányok érdekelnek?:)
2023. aug. 31. 21:40
 3/6 anonim válasza:
Ha 21 évesen még beleférek megpróbálhatjuk,lehetünk barátnők :)
2023. aug. 31. 22:50
 4/6 anonim válasza:
Hasonlitunk, lehetünk barátok!
2023. aug. 31. 22:51
 5/6 anonim válasza:

Ha a távolság köztünk nem zavar téged, akkor én benne lennék. Amiket leírtál, mind stimmel rám, szooval szívesen megismernélek. :D Írj, ha gondolod.

19/L

2023. aug. 31. 23:49
 6/6 anonim válasza:
Sajnálom hogy szolnoki vagy, én is beszélgettem volna veled, de nagyon messze vagy
dec. 24. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!