Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan tudnam leszolitani?

Hogyan tudnam leszolitani?

Figyelt kérdés

Ma reggel villamoson volt egy helyes lány (arcra nagyon bejön) , mikozben vartuk a villamost akkor egymasra neztunk. Villamoson is kozel alltunk egymashoz viszont akkor nem nezett ram vagy barmi. Gondolkodok hogy leszolitanam ha latom legkozelevb is viszont nagyon sokan vannak akkor villamoson, megalloban is.

Tippek?



2023. szept. 4. 12:05
1 2
 11/16 anonim válasza:

#8 vannak helyek ahol azért járnak emberek, hogy ha nincs párjuk, akkor találjanak;bulihelyek, fesztiválok,baráti összejövetelek stb.

Az utca,villamos, buszmegálló pont nem ilyen helyek.

Nekem volt már pár olyan helyzetem, amikor odamentem lányokhoz utcán ismerkedni,idegenekhez és szinte mindig tolakodónak,zaklatónak,pedofílnak vagy nem tudom minek néztek. Sőt volt 2x olyan, hogy kb 17-18 éves lányokhoz odamentem, sziasztok,mi újság veletek,van kedvetek dumálni ilyen szöveggel és előkapták mobiltelefont,hívták az apjukat,apa,apa,figyelj...

Na így viselkedik egy átlagos kamasz,20 éves manapság 😄.

2023. szept. 4. 16:21
 12/16 anonim válasza:

Kérdező,én a 7,11 válaszoló vagyok,én igényes és jólszituált pasi vagyok,mégis van aki mosolyog és köszön ha néha találkozunk ahol lakom,de ez nem azt jelenti, hogy akar engem, csupán mint ember bejövök neki,szimpinek tart a külsőm miatt,de nem akar többet.

Más csajok meg vmi utonálló fegyveresek vagy hajléktalannak néznek,ezért sosem szólítanák meg már senkit.

2023. szept. 4. 16:27
 13/16 anonim válasza:
Csak azt akartam jelezni kerdező, hogy ez az utcán való ismerkedés,leszólítás könnyen kellemetlen helyzetet hozhat,rádhívhatják a rendőrséget,a lány apját, vagy erős kigyúrt ismerősét akár .
2023. szept. 4. 16:39
 14/16 A kérdező kommentje:

Ertelek.

Igen, akkor visszauthet az ilyen ismerkedes. Eleg xar azert.


Parkban valo ismerkedesrol mi a velemenyed? Pl ül 1 lány padon es udvariasan megkerded hogy leulhetsz e melle es elkezdesz vele beszelgetni ha ugy van.

2023. szept. 4. 17:02
 15/16 anonim válasza:
Ez egyéntől függ, biztos van,akit nem zavar mert magányos,de biztos van,aki egyedül akar lenni és mérges lesz ha egy idegen hozzászól.
2023. szept. 4. 18:36
 16/16 anonim válasza:

11-nek (8-as vagyok)


Nem akartam belekötni, mert még azt is elhiszem, ha ez a felfogás van fölényben.

De attól még szerintem ennek kéne helye legyen, nőként mondom ezt.. most érted, régen ameddig nem volt a net annyira elterjedve tök normális volt. Magyarországon meg szerencsére alapból nem sok sorozatgyilkos típus van. Oké óvatos kell lenni, na de annyira, hogy a zsúfolt utcán valaki köszön és megkérdezi, hogy elmennél-e vele kávézni pl (nem a kocsit beindítani valami eldugott parkolószinten mert jajj nem indul és kell hozzá feltétlenül egy 50 kilós kislány sztorikról beszélek, ami sajnos van..)

Szóval ez szerintem egy normális dolog, és sok lány van rajtam kívül, aki szintén így gondolja ezt.

2023. szept. 4. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!