Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Aki próbált már az utcán...

Aki próbált már az utcán leszólítani lányokat, lett belőle bármilyen kapcsolat vagy akár egyéjszakás?

Figyelt kérdés
Folyton ezt a tanácsot hallom, de olyanról még nem hallottam, hogy így szedett volna fel bárki lányokat. Ez mennyire hasznos tanács egy teljesen átlagos srácnak, aki különben gond nélkül tud lányokkal beszélgetni, de eddig még nem nagyon jött össze neki semmi?

2023. ápr. 24. 19:17
A kérdező szavazást indított:
Lány vagyok és szerintem jó ötlet
Lány vagyok és szerintem szörnyű ötlet
Fiú vagyok és nekem nagyon bejött
Fiú vagyok és semmi nem lett belőle
Leírom véleményem/tapasztalatom inkább
39 szavazat
1 2
 1/12 anonim válasza:

Nem vagyok jó pali. De talán kétszer megpróbáltam, szerencsémre az arcom tükröz egyfajta "NeFussNemBeteg" stílust. Tehát nem zavartak el, inkább csak nevetgélés és zavartság.

2 alkalom:

-bocs de amúgy van barátom, de aranyos vagy

-facebook, aztán egyszavas válaszok

2023. ápr. 24. 19:22
 2/12 anonim válasza:
Igen, de utána azt mondta 800 ezer rupiah. Nem értem, hogy miért mondta. Biztos tőzsdézik.
2023. ápr. 24. 19:49
 3/12 anonim válasza:
Szerintem már nem kivitelezhető az utcán ismerkedés, vagy csak nagyon ritkán van rá alkalom. A lányok nagy részének, szinte mindenkinek be van dugva a füle, vagy a fején van a telefon, vagy csak simán bele van bújva a telójába/tabletjébe, úgyhogy ez így elég nehezen működne.
2023. ápr. 24. 21:48
 4/12 A kérdező kommentje:
2-es: Na vajon miért?😂 Én sem értem, furák a nők az egyszer már biztos.🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Lehet arra gondolt, hogy majd megadja.
2023. ápr. 24. 21:53
 5/12 anonim válasza:

Lehetetlen mert egyből azt feltételezik, hogy drogos/piás vagy vagy valami elmebajos és befeszülnek és várják a támadást.

Közös programokon lehet, mint pl koncert, nyaralás, színház, nyári táborok ilyesmik, mert itt már ad egy biztonság érzetet neki, hogy kifizetted a jegyet és még van egy közös érdeklődési kör is. Egyébként a legjobb a face.

2023. ápr. 24. 22:19
 6/12 anonim válasza:
4: csak vicceltem. filmeket néztünk egész éjjel
2023. ápr. 24. 23:02
 7/12 anonim válasza:
Egyszer most már letesztelem ezt a módszert, mert eddig elég sikeres voltam baráti körben, szórakozóhelyen, társkeresőn és kíváncsi vagyok működik e
2023. ápr. 25. 13:06
 8/12 anonim válasza:
Én mikor megpróbáltam, mindig zaklatásért kellett utána járkálnom a Bíróságra :/
2023. ápr. 25. 14:42
 9/12 anonim válasza:

"egy teljesen átlagos srácnak, aki különben gond nélkül tud lányokkal beszélgetni, de eddig még nem nagyon jött össze neki semmi?"


Miért nem jött neked össze semmi? Próbáld venni a jeleit. Nézz a szemeibe. Figyeld a reakcióit. És annak mentén vedd fel a fonalat. Aki után nem érdeklődnek szexuálisan, vagy nem mutaják ki felé a szexuális érdeklődést, miért érdeklődne te irántad ilyen módon? Azt figyeld, mikor mit enged neked, és ne legyél türelmetlen. Érintsd meg a vállát alkalomadtán, de mindig érzésből.


Ami a lelkedben van, őszintén az alapján cselekedj, csak persze szűrd meg, figyeld, mikor mit mutathatsz ki, mikor mire nyitott a lány. Ha perceken belül semmilyen reakciót nem érzékelsz tőle, ami szexuális jellegű, akkor döntsd el, mire vagy nyitott: csupán beszélgetni vele? Akkor elégedj meg evvel, bár később még bármi is lehet vele, ha még találkoztok. Vagy pedig szexre vágysz vele? Akkor hagyd ott, ha perceken belül semmi nem sugárzik a lelkéből, ami erre utalna. Ha meg érzékeled perceken belül, hogy van szexre nyitottsága, akkor mi a gond? Sínen vagy, neki is jó, neked is jó.

2023. ápr. 25. 22:46
 10/12 anonim válasza:

Nekem 4 évvel ezelőtt sikerült a villamoson (Budapesten). Nagyon megtetszett egy lány, elállt a lélegzetem is. Leszálltam, utánamentem kicsit beelőztem, amikor szemben mentem vele, akkor megszólítottam, teljesen zavarban voltam, hebegtem-habogtam, de el tudtam mondani, hogy nagyon szimpatikus nekem és én nem akartam úgy hazamenni, hogy ne tudjam meg, ne lehetne-e köztünk valami. A számát kértem el és megadta.


Utóbb elárulta, hogy azért mondott igent, mert a számát kértem el és nem a Facebookját, ezt ő sokkal személyesebbnek és komolyabbnak vette (meg mellé nem voltam pofátlan, tolakodó stb.).


2 hónapot voltunk együtt, az én hibámból ment tönkre a kapcsolat. A mai napig kicsit sajnálom, hogy elcsesztem, de akkoriban egy nagyon fájó szakítás után voltam és az akkori állapotomban nem voltam készen egy új kapcsolatra. Ő volt az egyik legszebb, ha nem a legszebb barátnőm életem során. Nem is volt véletlen, hogy annyira megtetszett. Sajnos rosszkor jött, ez van. Amikor leszólítottam, meg a kapcsolat elején én azt hittem, hogy túltettem már magam az előzőn, de csak később derült ki, hogy a lelkem mélyén még nem. Az előző lányt kerestem benne is, mindenhol. Emlékszem, ott feküdtünk az ágyon, ő boldogan, odabújva hozzám, én pedig keserűséggel az előző lányra gondoltam és szomorú voltam, hogy ez az új nem olyan mint ő. Senkinek nem kívánom ezt a szar érzést.

Tudom, hogy nem kellett volna így belekezdeni, egy ideig nem is ismerkedtem a szakítás után, de mikor ez az ismerkedés történt, akkor én már úgy éreztem, hogy jól vagyok lelkileg, de kiderült a gyakorlat során, hogy még nem.

2023. máj. 9. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!