Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Zenés események, koncert,...

Zenés események, koncert, buli, after, lötyögés, valaki?

Figyelt kérdés
Hello mindenki. Egy leszbikus, 32 éves nőies-uni nő vagyok, aki olyan barátokat keres, akik vevők a *hétvégi bulikra, koncertekre, zenés eseményekre. Nyilván felmerül a kérdés, miért írta le, hogy leszbikus, ha csak barátkozni szeretne.. mivel így gondolom fairnek, sok ember elítéli. Nem dr.gos partnert keresek, nem élek vele, csak szimplán kiengedjük a gőzt némi alkohollal. :) Nagyon szeretem az alternatív, indie, retro, pop zenéket. Köszönöm szépen előre is az érdeklődésetek. *hétköznap csak módjával:)

2023. szept. 20. 13:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnézést a helymeghatározás lemaradt. Budapest :)
2023. szept. 20. 13:24
 2/7 anonim válasza:
Vannak olyan szórakozóhelyek, ahova szeretsz járni?
2023. szept. 20. 13:45
 3/7 anonim válasza:
Kár, hogy nem pesti vagyok. Jó szórakozást!
2023. szept. 20. 13:45
 4/7 A kérdező kommentje:
2-es: Szia! Vice City 80's partik, 101klub, A38, Tesco Disco, Budapest Park stb. nézegettem, nem jártam még egyik helyen/eseményen sem. :) Szívesen felfedezném valakivel/valakikkel.
2023. szept. 20. 14:16
 5/7 anonim válasza:
En milyen zenét szeretsz? En jovoheten megyek a parkba.
2023. szept. 23. 16:08
 6/7 anonim válasza:
Sziaaaa en bar 27 eves vagyok es fiu, de nagyon orulnek az ismertsegnek. Osszekoto kapocs, hogy en is meleg vagyok, igy orulnek egy olyan “tarsnak” akivel pont igy lehetne “lotyogni” :D sokat probalkoztam meleg sracokkal, hasonlo indittatasbol Pl. Szigoru baratsag, eljarni szorakozni, de az lett a vege, hogy mindig kosarat kaptam, mert mindig elbillent a merleg nyelve a baratsagbol, en pedig tenyleg csak baratkozni szeretnek kotottsegek nelkul olyan emberrel/emberekkel akik hozzam hasonloak. Ha szavazol egy bizalmat annak nagyon orulnek:)
2023. szept. 29. 20:25
 7/7 anonim válasza:
Sziasztok, én is szívesen barátkoznék/buliznék, akár az utolsó, kommentelő sráccal is. Én 30 éves leszbikus vagyok, de meleg/leszbikus ismeretségeim nem is igazán vannak, főleg akik bulizni vagy koncertre járni szeretnek és pestiek:D
2023. okt. 9. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!