Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne kedve valakinek ismerked...

Lenne kedve valakinek ismerkedni? Csak barátilag :)egyedül érzem magam

Figyelt kérdés
Sziasztok. Lehet butaság de megpróbálom.. 31 éves nő vagyok , és férjnél vagyok illetve van egy masfél éves kisfiam 🩵 a családomtol messze élek másik városban. Eddig a férjemmel nagyon jó volt a barátságunk is nem is volt gond hogy nincsenek úgy konkrétan barátaim de most úgy erzem baj.. ő most eleggé eltávolodott másokkal van el haverokkal a melóbol.. ezt hagyjuk is. Kicsit most negatív lett a viszonyunk én pedig nem akarom hogy ne legyen senki akivel beszélhetnék. Ezért hátha van meg egy olyan személy itt aki csak barátkozni szeretne 😄😄 rólam annyit így hírtelen hogy imádok nevetni,van humorom imádom a filmeket szivesen mennek moziba is de csak akkor ha birja más is a horror filmeket is 😄 szoktam játszani is psen vagy gépen .. sopron kornyeken lakok amúgy. Olvasni ks szoktam sokat amikor idom engedi mostanaban pedog elkezdtem futni 😄 jolenne neha valakivel ugy kibeszelni a dolgokat szoval ha van valaki akit esetleg erdekelne egy maganyos amde jofej csaj akkor irj 😁😁
2023. nov. 18. 13:23
1 2
 1/12 anonim válasza:
Írj és én beszélgetek veled.:)
2023. nov. 18. 13:51
 2/12 anonim válasza:

Én is szeretek sokat nevetni, a horrort is szeretem, bár nem mindet!

Én egyedülálló vagyok, gyerek sincs. Szintén szoktam játszani, filmezni, animézni. Pest megyében élek.

Ha szeretnél beszélgetni írj nyugodtan, bár kapni fogsz sokaktól privátot :)


30F

2023. nov. 18. 13:52
 3/12 anonim válasza:
Jó csaj lehetsz. 25F
2023. nov. 18. 13:53
 4/12 anonim válasza:
Szia, fiatalabb vagyok jóval ugyan, de írj ha valaki olyat keresel, aki nem küld kéretlen képeket, és nem tereli szexre a témát! :)
2023. nov. 18. 14:02
 5/12 A kérdező kommentje:
Koszi nektek. 🥰
2023. nov. 18. 14:02
 6/12 anonim válasza:

Ha szeretnél egy barátnőt is, írj nyugodtan.

35 N 🙂

2023. nov. 18. 14:10
 7/12 anonim válasza:
Ha gondolod, írj! (F41)
2023. nov. 19. 00:42
 8/12 anonim válasza:
Szívesen barátkozom veled, ha még aktuális. Bár én a családommal élek és minden szép, egy igaz barát hiányzik az életünkből, ezzel a párom is egyetért.
2023. nov. 19. 10:55
 9/12 A kérdező kommentje:
Én is a családommal élek ezert is irtam ki kizarólag baráti eredetűnek a kerdést 😊😊
2023. nov. 19. 11:28
 10/12 A kérdező kommentje:
Na tehat nem a mostani csaladomtol elek messze hanem a szuleimtol 😄😄
2023. nov. 19. 11:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!