Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudnátok nekem olyan mobilalka...

Tudnátok nekem olyan mobilalkalmazást ajánlani, ahol tudok barátilag ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nem ismerek sajnos olyan mobilalkalmazást, ami nem társkereső, de mégis lehet barátkozni és ismerkedni idegenekkel. Nem szeretnék tinderre vagy más, kifejezetten társkeresési célú appra regisztrálni.


Nemrég költöztem Budapestre, és szeretnék új emberekkel megismerkedni, akikkel meg lehet inni néha egy sört, vagy a későbbiekben akár barátság is kialakulhat.


Tudnátok nekem valami jó appot ajánlani erre a célra?


Köszönöm :)


34/F



2021. szept. 5. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

Inkább a leendő munkatársakkal haverkodj össze.

Hidd el, jobban jársz, mint akármelyik online f@szsággal.

2021. szept. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Nem akarok bunkó lenni, nem azért írom. De nem fogod elhinni, lehet személyesen is ismerkedni. Tudom, az más, meg kínos, hasonlók, de sokkal eredményesebb és nem csak a suttyókat szeded össze, mint "barát".
2021. szept. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A Bumble-nek van barátkereső funkciója is. Mondjuk azt vettem észre, hogy a többség inkább budapesti (ez nem feltétlenül gond, csak én messzebb lakom Budapesttől), illetve sok a külföldi.
2021. szept. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
Ha már valakivel úgyis a sörözés a terv, akkor nem egyszerűbb elmenni valami szórakozóhelyre/kocsmába (kinek mi) és ott személyesen ismerkedni? Pár ital után azért ez sokkal könnyebben megy, mint online.
2021. szept. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!