Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire éri meg belemenni...

Mennyire éri meg belemenni férfi nő barátságba, ha a nő kezdeményez ismerkedni, de csak barátilag?

Figyelt kérdés
Mondta nekem beszélgetések utan, hogy mi biztos lelkitarsak vagyunk, és jól érzi magát velem, mint barát, mert nekem.mindent elmond, megbízik bennem. Aranyos csaj, csak nehogy kihasználjon. Megéri? Tapasztalat?
nov. 14. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Altalaban nem eri meg. Ha jobban megkedveled neked lesz szar. Egyszerubb hagyni az egeszet, ferfiakkal haverkodni es rendesen csajozni
nov. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha te is csak barátként tekintesz rá, akkor semmi gond. Ha többet akarsz, inkább te használnád ki őt, barátságot hazudva, mert ő nyíltan kimondta, hogy barátnak tekint.
nov. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Kérdés, hogy a felek mit akarnak, miben állapodtak meg már az elején?
nov. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Nyugodtan barátkozz a nővel.
nov. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ma mar bevett dolog.
nov. 15. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Még az elején ha jól éreztem voltak jelzései felém, hogy több is lehetne, de végül megrekedtünk ezen a szinten. Ezért is vacillálok mi legyen, hogy eggyikönknek se legyen rossz, nehogy többet érezzen. Ráadásul kettőnk közül ő a ragaszkodóbb, napok után ő keres engem, én van hogy nem keresem őt.
nov. 15. 05:35
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha íg számolgatsz, hogy megéri-e, akkor ne.
nov. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!