Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 16l Hogyan legyen több barátnőm?

16l Hogyan legyen több barátnőm?

Figyelt kérdés

dec. 5. 23:07
 1/9 anonim válasza:
én szívesen leszek a barátnőd 20F
dec. 5. 23:14
 2/9 anonim válasza:

Miért kéne több? Ha barátokról van szó, inkább a minőség, mint a mennyiség.

Amúgy meg suli vagy valami csoport közös érdeklődési körrel?

dec. 5. 23:16
 3/9 anonim válasza:
Ne legyen.
dec. 5. 23:31
 4/9 anonim válasza:

Ha ezt már kérdezni kell, akkor ott neked tényleg a mennyiség a fontos, és nem a minőség. :(


"Inkább legyen 1 igaz barát, mint 100 hamis."

dec. 6. 00:17
 5/9 anonim válasza:
Nekem 1 sincs ilyenkor mi van
dec. 6. 00:38
 6/9 anonim válasza:
Szia, irj ha szeretnel!
dec. 6. 12:44
 7/9 anonim válasza:

Nekem van sok. Inkább az érdekel, hogyan ne szerezzenek tudomást egymásról.


45/F

dec. 6. 18:25
 8/9 anonim válasza:

Szia!

Gimis lány vagyok

Szívesen barátkozom/beszélgetek veled ha benne vagy

Nekem sincsenek barátaim, illetve osztálytársaimmal jóba vagyok de inkább csak beszélés szinten mint barátok

dec. 7. 05:11
 9/9 anonim válasza:

Csá. Amúgy ne erőlködj, majd jön az magától. Ne legyél rámenős a csajokkal szerintem. Tudom, hogy ez most egy ilyen "teenager" időszak ami nagyon nehéz nyilván. Ha majd kinövöd, és vége lesz a sulinak, majd rájössz, hogy felesleges volt olyan emberek után szaladni akik nem érnek semmit. Ha azt látod, hogy elutasítóak, nem nyitottak akkor hagyd. Úgy lehet több barátnőd, ha kedves vagy meg laza. Önmagad add, ne legyél nagyszájú. Idegenekkel vigyázz, ha nem ismered őket. Soha nem tudhatod, hogy milyen a másik ember. Ne bízz senkiben! Ne árulkodj, ne legyél pletykás. Keveset beszélj, légy vigyázatos. Ne bonyolódj bajba, aki furcsa azt kerüld. Jobb egymagad lenni, mintsem rossz társaságban. Egyszerű témákkal kezd, ne vágjatok bele a lecsóba. Én ugyan fiú vagyok így volt nekem a lányokkal de az is hasonló nyilván.


21/f

dec. 7. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!