Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ha 24 éves koromig nem jött...

Ha 24 éves koromig nem jött össze az hogy barátnőm legyen, ezek után mire számítsak?

Figyelt kérdés

Úgy érzem nem tudok sosem kapcsolatot kialakítani lányokkal, egyrészt nem vagyok társasági típus, így a neten kívül más lehetőséget nem látok. A másik meg hogy eléggé csöndes, visszahúzódó természetem van ami nem sok lánynak vonzó.

Régebben bíztam abban hogy egyszer találkozok egy lánnyal akivel könnyen fog menni az ismerkedés, de erre már nem sok reményt látok.


2021. nov. 15. 19:24
 1/8 anonim válasza:
Nyugi, én is ugyanebben a cipőben járok csak 20 évesen.
2021. nov. 15. 19:48
 2/8 anonim válasza:
Pont arra számíthatsz mint eddig
2021. nov. 15. 20:09
 3/8 anonim válasza:

Én 24 vagyok, sok barátnőm volt, gimiben vagány srác voltam, sosem voltam visszahúzódó.

De már 3 éve nincs barátnőm. És mit értem a sok barátnővel? Semmit.

Tehát más az előéletünk, de most ugyanabban a cipőben vagyunk, csak én tudatosan.

Szóval nem dőlt össze a világ.

Fiatal vagy még te is, majd jön az igazi. Én is így vagyok vele.

2021. nov. 15. 20:09
 4/8 anonim válasza:
3-as vagyok, ha gondolod dobj egy privit, és beszélgessünk erről.
2021. nov. 15. 20:14
 5/8 anonim válasza:
Nekem meg 28 évesként nem volt még rendes kapcsolatom. Bár alkalmi igen. De nem vagyok kisegítve.
2021. nov. 15. 20:32
 6/8 anonim válasza:
Most a korona miatt olykor nehézkesebb! (picit)
2021. nov. 15. 20:59
 7/8 anonim válasza:

közösségbe kell járni. Bár sok helyen kell az oltás,amitől meg rákos leszel, tehát nem sokáig örülsz a csajnak,max 3 évig.

sokaknak bejött hogy vallási közegben kezdtek el mozogni,mert ott vannak szűz csajok. ájtatoskodnak,de a gyíkot végül megszeretik.

2021. nov. 15. 23:32
 8/8 anonim válasza:
Menj el prostikhoz. Ess túl a teljesítési kényszereiden, ismerd fel, hogy nem számít semmi.
2021. nov. 19. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!