Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan legyen barátnőm?

Hogyan legyen barátnőm?

Figyelt kérdés

Nem vagyok jó a beszélgetésben/ismerkedésben.

Van lány tesóm, meg neki a barátnői alapján tudom hogy mik a bajai a lányoknak a legtöbb fiúval. Én ezek alapján azt érzem hogy jó barát lennék. Megbízható vagyok, amit mondok azt meg is csinálom. Kiszámítható vagyok, nem a bulizás, sörözés az életem. Türelmes vagyok, nehéz felidegesíteni. Nincsenek hangulatingadozásaim, kirohanásaim. Meg még sok előnyös tulajdonságom van, de persze én sem vagyok tökéletes! Azt érzem hogy én tök jól meglennék egy lánnyal ha tudnék normálisan ismerkedni, de nem tudok ez a gond. Hiába vagyok olyan amilyen, egy lány sem tudja ezt.


2020. szept. 11. 14:03
 1/2 anonim válasza:

Legyen a bulizás és sörözés az életed és akkor lesz is kit találni :D Attól hogy a géped előtt ülsz nem lesz semmi. Kivéve ha benyomod a tindert.

Gyakorolni kell a beszédet, ott lehet is pl. Lányokból sem mind kedves rendes normális, szvl keep calm, nem lesz egyszerű megtalálni és lesz miből válogatni bőven.

Meg nem is m indig érdemes jó barátnak és rendesnek lenni. Abból nem lehet megélni. Az élet egy harc.

2020. szept. 11. 14:48
 2/2 anonim válasza:
szerintem látens meleg vagy.
2020. szept. 12. 03:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!