Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Számotokra mitől nő egy nő?...

Számotokra mitől nő egy nő? Milyen legyen az, akit barátnőnek akartok nemcsak megdugni? Külső vagy belső tulajdonságokat írjatok. Mitől érzitek azt, hogy ő kell nekem?

Figyelt kérdés
2020. szept. 24. 12:02
 1/10 anonim válasza:

Aranyos legyen és szerethető. Érezzem, hogy tényleg szeret. :3

Ha valaki ennyire nekem adja magát és bújik belém meg ilyenek azt automatikusan is megszereti az ember és nem akar neki rosszat.

Legyen normális a személyisége tehát ne egy idióta valaki legyen.

Érdeklődjön felém. Ne legyen csúnya de nem is kell, hogy nagyon szép legyen csak olyan átlagos.

Meg ne legyen ribi :3

Most hírtelen ennyi. Normális,szeressen,ne legyen csúnya röviden.

Tehát mint a barátnőm ;3

2020. szept. 24. 12:21
 2/10 anonim válasza:
Azt hiszem ez a kép mindet elmond: [link]
2020. szept. 24. 13:18
 3/10 anonim válasza:
Képes elköteleződni.
2020. szept. 24. 13:28
 4/10 anonim válasza:

Vannak önálló gondolatai, igényes magára, folyamatosan képzi magát, lehet vele beszélni, illetve azok amiket felettem írtak.

Egy ilyen plázacica max üritésre jó meg a pénzem lejmolására.

Egy igazi nőnek van saját élete, és nem akar a másikéhoz minden áron csatlakozni. Nem pletykál, nem panaszkodik minden kis szirszarért, és a problémáit megtudja oldani. Egy igazi nő erős, önálló, szexis, okos.

Számomra legalábbis ilyen.

2020. szept. 24. 14:10
 5/10 anonim válasza:

Nekem ez a kép mond el mindent:

[link]

2020. szept. 24. 16:19
 6/10 anonim válasza:

Vagány, belevaló, érdeklődő:

[link]

2020. szept. 24. 17:44
 7/10 anonim válasza:
2020. szept. 24. 20:35
 8/10 anonim válasza:

Belsőre csak annyi, hogy normális legyen (ezzel lefedtem a ne viselkedjen könnyűvérűkénttől kezdve a cuki aranyosig mindent) lehessen vele filozofálni bármiről. Érzelmes legyen, de tudjon józanul gondolkozni és kellően határozott legyen.

Külsőre sincs semmi extra. Átlagos/enyhén vékony/enyhén molett testalkat, átlagos/szép arc. Mell, fenék mindegy :)

2020. szept. 24. 20:56
 9/10 anonim válasza:

Legyen cuki.

Lehessen vele beszélgetni.

Legyen okos.

És nem tudom miért de nekem csak barna hajú sokszor szemüveges és fogszabályzós lányok tetszenek.

2020. szept. 24. 21:50
 10/10 anonim válasza:
Attól hogy pinája van.
2020. szept. 24. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!