Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 2024 új ismerősök éve?

2024 új ismerősök éve?

Figyelt kérdés

Gondoltam ha már 2024 megpróbálkozom én is.

Elsősorban levelezőtársakat keresek heti 1-2 e-mail tekintetében, alapvetően jobb kedvelem a ritkább de tartalmasabb üzeneteket, a sima chateles talán kicsit túl gyors, kevésbé mély. :)

Nem mondom, hogy teljesen elzárkózom a személyes találkozótól ha úgy alakul, de elsősorban a levelezés a lényeg, így nem igazán számít ki merre lakik, amúgy én Veszprém megyében.

30/F vagyok, így alapvetően ebben a korosztályban keresnék levelezőtársakat, de persze ha valaki idősebb vagy fiatalabb az sem kizáró tényező, ha tudunk jókat beszélgetni.

Nemben sincs megkötés, alapvetően eddig úgy vettem észre lányok jobb szeretnek levelezni, illetve jobban meg szokott lenni az összhang, de ha valaki fiú és úgy érzi tudunk jókat beszélgetni, abban is örömmel benne vagyok.

Nagyjából, hogy azért alap dolgokat is írjak: Sajna több szabadidőm van mint szeretném EÜ okokból nem feltétlen egyszerűek a dolgok, illetve a 23-as évben sajna sok rossz dolog is történt.

Szeretek netezni, itt az oldalon is sok időt töltök, próbálok segíteni amiben tudok, talán ez hasznos elfoglaltság, de szívesen olvasok még gaming, film és közlekedés témaközben is, néha egy minimális bulvár.

Zenében a rock és a metál a kedvencem, de ettől független elég sok mindent meghallgatok, szeretek új zenéket felfedezni.

Filmekben alapvetően jobban a 80-as évektől a 2000-res évek elejéig van sok kedvencem, az a típus vagyok aki képes 20-szor is megnézni egy-egy filmet.

Szeretek olvasni elsősorban fantasyt és dark fantasyt de itt is vannak úgymond kategórián kívüli könyvek amik kifejezetten tetszettek. Emellett maga az írás is érdekel, egyik álmom, hogy egyszer saját könyvem jelenjen meg, csak sajnos alapvetően " színezni " tudok jól, amolyan Anne Rice stílusban minden apróságot bemutatva, csak épp a történetvezetés, a cselekmény kitalálása ami nehézségekbe ütközik, de remélem egyszer ez is sikerül. Próbálkoztam a költészettel is, pár írásom online is felkerült, bár most jó ideje úgymond nincs ihlet, parancsszóra meg sajna nem megy.

Kedvelem a komor és szomorkás dolgokat, röviden szólva egy Tim Burton filmben otthonosan érezném magam teljesen, vagy ha épp BP-i volnék akkor szinte biztos goth kultúrában mozognék, ott talán lenne hozzá társaság is.

Amúgy úgymond légynek nem tudok ártani, sőt alapvetően túl szelíd is vagyok illetve haragot sem tudok tartani amit sajna ki is használtak néha.


A végére ezt hagynám itt, mert ha csak egy ember lesz akivel egy igazán jó kapcsolatot sikerül így a leveleken át kialakítani, akkor már megérte. :)

https://www.youtube.com/watch?v=LmCNEZrySWM


jan. 1. 02:27
 1/3 anonim válasza:

Ha nem csak olvasol gaming témakörben, hanem gamelsz is, akkor az mehet,ha van valami közös játék :)

De levelezni nincs kedvem :O

26F

jan. 1. 08:07
 2/3 anonim válasza:

Ha gondolod, nekem írhatsz nyugodtan, bár idősebb vagyok (38/N).

Zene és olvasás terén elég tág az érdeklődési köröm, Nightcore-tól a klasszikusokon át, Lordi-ig minden :) Talán a mulatós annyira nem (gyerekkoromban nem sok választásom volt), meg a rap-ből sem jön be minden. Könyvek szintén vegyesen, Jane Austen, Jules Verne, Fekete István, Stephen King :)

Személy szerint inkább a költészet vonalán mozgok, de mellette van rengeteg hobbim.

Tim Burton-t nagyon szeretem, mellette Victoria Frances stílusa jön be nagyon, mint képi világ.

jan. 1. 11:44
 3/3 A kérdező kommentje:

1-es: Játszok is néha, de alapvetően csak WoW és CoD amiket szoktam.

2-es: Írok :)

jan. 1. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!