Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 19 éves magányos srácként...

19 éves magányos srácként örülnék egy jó barátnak itt Budapesten. Nyilván ez több komponenstől függ. Van olyan aki nyitott lenne erre?

Figyelt kérdés

Igazából annyi feltételem van, hogy legyél Budapesti, vagy környéki, mert van egy netes haverom és az bőven elég, nekem hús - vér barátságra van szükségem. Igazából ez nem is fontos, jól szeretném magamat érezni valakivel. Jelenleg eléggé szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban, hiszen pont innen ismertem meg egy hasonlókorú fiatalt, akivel hiába voltam nagyon jó kapcsolatban, hiába támogattuk egymást lelkileg, hiába kb ugyanolyanok voltunk, ő úgy döntött, hogy nem akarja velem folytatni, gyerekes indokból.

Ebből azt akarom kihozni, hogy elég lassan fogok haladni, nehezen fog bennem kialakulni a bizalom mások iránt.

Rólam annyit érdemes tudni, hogy egyáltalán nem olyan vagyok mint az átlag, amit már tudok kezelni, viszont elég érzékeny vagyok, szóval az ilyen vicceskedő egymást szidásokra nem vagyok vevő, mert manapság ez elég elterjedt egy barátságban.

Sok probléma volt velem, amit tudok már kezelni, nekem picit nehezebb mint másoknak, viszont, ahogy magamat ismerem, egy barátságban általában mindig én vagyok, aki találkozót vagy valami jó dolgot akar, kezdeményez, amelyből ismét elegem van.



jan. 17. 22:04
 1/5 anonim válasza:
Írj.
jan. 17. 22:40
 2/5 A kérdező kommentje:
Amúgy úgy teljes, elsőnek igaza van, hogy hisztiztem. De ebből kinőttem édesrég. Nem vagyok hibátlan ember, de aki nem fogadja el a hibáim, és felrója nekem az gáz.
jan. 18. 00:11
 3/5 anonim válasza:
milyen problémák voltak veled?
jan. 18. 07:29
 4/5 anonim válasza:
Szia! Igaz, én nem pesti vagyok, de gyakran járok fel oda. Ha úgy gondolod, írj nyugodtan! 17/F
jan. 18. 17:25
 5/5 anonim válasza:
Egy próbát megér. Ha gondolod írj
jan. 21. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!