Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Nyitott itt bárki is szimpla...

Nyitott itt bárki is szimpla barátság kialakítására?☺️ Hajdú-Bihar megyében lakom. 22/L

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egy olyan személyt, akivel mély és szoros barátságot tudnék kialakítani. Jelenleg nincs ilyen ember az életemben és nem is volt, viszont nagyon szeretnék egy ilyen embert. Akár

lány, akár fiú személyében, de fiúkra nyitottabb vagyok.(mindenféle hatsoszandek nélkül)😅☺️

Ha bárkit is érdekel, hogy miért itt próbálkozom, vagy bármi a kérdéssel kapcsolatban, akkor annak szívesen leírom/válaszolok privátban.



2023. szept. 25. 15:14
1 2
 1/15 anonim válasza:
Én nyitott vagyok rá, bár az eddigi tapasztalataim nem túl jók. Hamar kifakulnak az itteni beszélgetések. De kitartó vagyok.🙂
2023. szept. 25. 15:16
 2/15 anonim válasza:
Szívesen barátkozom veled. Bár nem Hajdú-Biharban élek, jelenleg sokat járok oda, de novemberben szeretnék ennek véget vetni. Legalábbis úgy/azért, ahogy most van. De ez nem tőlem függ. Ettől eltekintve barátkozhatunk, ha sikerül kialakítani szívesen elmegyek bárhova, már ha szeretnéd.
2023. szept. 25. 15:20
 3/15 anonim válasza:
Ha van közös érdeklődési körünk akkkr beszélgethetünk, aztán majd lehet alkul valami. Írj rám ha gondolod.
2023. szept. 25. 15:46
 4/15 anonim válasza:

Szívesen beszélgetek veled interneten. Azt is szívesen meghallgatom, miért itt keresel barátokat.

Budapesten lakom, így valószínűleg a baráti körünk nem fed át egymással, bár időnként előfordulok Debrecenben (kb. évente kétszer…)

2023. szept. 25. 15:48
 5/15 anonim válasza:
Szoval szexelni akarsz
2023. szept. 25. 18:10
 6/15 anonim válasza:
Hátsó szándék nélkül? És ha nyíltan megmondom dugnálak is? :D
2023. szept. 25. 18:27
 7/15 anonim válasza:
Szia szívesen beszélek veled.:)
2023. szept. 25. 18:29
 8/15 anonim válasza:
Csak igy látatlanba dugnád? Es ha egy 120 kilós disznó akkor is dugnád?
2023. szept. 25. 18:33
 9/15 anonim válasza:

#8:

Nem látatlanban, hanem, ha nyílt vagyok.


A 120kg nem rémisztene el, volt már, bejön a nagy segg.

2023. szept. 25. 18:34
 10/15 anonim válasza:
Én a szomszéd megyében lakom, ha gondolod beszélgethetünk :) Mondjuk az elvárásaidat nem írtad le, én 30/F vagyok :D
2023. szept. 25. 18:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!