Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Mit gondoltok az internetes...

Mit gondoltok az internetes barátkozásrol?

Figyelt kérdés
jan. 22. 21:49
1 2
 1/13 anonim válasza:
Itt, ezen az oldalon értelmetlen.
jan. 22. 21:51
 2/13 anonim válasza:

Hat rendkivül nehez, pedig enis szeretnek mar egy baratot, vagy akar part, de iszonyat nehez neten ismerkedni.

(az is igaz hogy nem vagyok fent semmilyen ismerkedös oldalon)

Pedig alapbol szivesen baratkozok, ismerek meg uj embereket.

jan. 22. 21:56
 3/13 anonim válasza:
Kiindulásnak nem feltétlenül rossz, csak mindkét félnek oda kell tennie magát, plusz ha egy idő után nem találkoztok személyesen is, akkor el fog halni a dolog.
jan. 22. 21:57
 4/13 anonim válasza:
Mindig is a neten barárkoztam. Régebben jobban ment, nyitottabbak voltak erre az emberek. Manapság nem igazán.
jan. 22. 21:58
 5/13 anonim válasza:

#1es cáfolnám.

Itt is lehet barátkozni, értelmes emberekre találni.

Igazából ugyan annyi az esélye mint netes barát keresőn, vagy randi appon/oldalon.

(Kötöttem itt barátságot, s van olyan is akivel olykor olykor egymasra írunk,( szia, hogy vagy?),és akkor regényeket írunk.🙂

Szerintem a lényeg:

Miközben keresgélsz:edződsz.😃

De komolyan.

Egy idő után autómatikusan erzed a gyagya, vagy kamu embereket.

jan. 22. 22:43
 6/13 anonim válasza:

#4 egyetértek veled. Internet régebben közelebb hozta az embereket, jelenleg pedig csak a felszínt meg a magamutogatást látod. Olyan barátikapcsolatok mint régen, már nem nagyon születnek az interneten. Hiányzik azaz időszak.


#5 ritka nagy szerencséd van. :)

jan. 22. 23:13
 7/13 anonim válasza:

#6


5-ös vagyok.

Én is beleszaladdtam felszines, önimádó, lehúzó emberekbe.

Aláírom:régebben tényleg sokkal jobb volt.

Nem tartottak annyira az emberek egymástól, szivesebben, könnyebben barátkoztak, nyitottak.

Jelzem : nem a tini korcsoporthoz tartozom.😃

jan. 22. 23:24
 8/13 anonim válasza:

#7 én se odatartozom már egy ideje. Illetve 30hoz közelebb vagyok, mint 20hoz. :D



Szerintem, ezekhez a nehézségekhez nagyban hozzájárul a technika fejlődése.


Régebben korlátozottabb volt az internethez való hozzáférés. Nem volt ennyire felgyorsúlva a világ, és nem/minimálisan volt elérhető telefonról.


Ebből kifolyólag, tartalmasabb beszélgetések és kapcsolatok születtek. Nagyobb figyelmet szenteltek az emberek a másikra akivel kommunikáltak. Mert korlátozott volt az internethozzáféréshez való idő, és csak egy bizonyos réteg használta.

Illetve, MSN-nél nem teljes nevedet kellett megadni, hasonlóan mint itt, simán nick nevek mögé bújtak az emberek. Külső pedig nem annyira volt fontos. :)


Jelenleg pedig: ha facebookot nem képpel használod, nem osztasz meg semmit, csak a neved látják, akkor te biztos kamu profil vagy. XD Olyan mintha kitárulkozóbbak lennének felszínen az emberek, de közbe meg inkább zárkozotabbak.



Bocsánat ez csak úgy kijött. XDDD

jan. 23. 00:05
 9/13 anonim válasza:
Nem ezen az oldalon, de máshol sikerült 2 barátságot szereznem amik a mai napig tartanak.
jan. 23. 10:38
 10/13 Barnabas333 válasza:
Bárhol lehet találni, de tény, hogy ma már nehezebb. Két férfi barátom is van innen, na női szeretőt, azt már 46 évesen szinte lehetetlen :-)
jan. 23. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!