Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lányok,veletek már volt...

Lányok,veletek már volt hasonló? Mi legyen vagy ne legyen?

Figyelt kérdés
Adott egy pasi,jól néz ki,ad magára. Helybeli lakos félig meddig. Elhívott egy kicsit megismerkedni,nagyon jól éreztük magunkat,jól sikerült minden,persze nem randi volt,ezt megbeszéltük. 10 évvel idősebb nálam,nagyon jó életszemlélettel,és nagyon szépen tud beszélni is,mellette vicces. Olyan mintha már évek óta ismerném. A bökkenő az,hogy hazament,külföldön él és dolgozik. Ez annyira szomorú,hogy egy ilyen pasi fog meg engem, de vagy 800 km-re él,és negyedévente jár haza. Gondoltam már,hogy ráírok,de fáj a szívem miatta így is,nem akarok magamnak mégnagyobb fájdalmat okozni. Ilyen pasit nem találok a környékben az tuti. Én külföldre nem megyek,itt van vállalkozásom,neki meg ott,4 évig még tuti nem jön haza véglegesen,vannak tervei. Hagynátok a fenébe? Nem feküdtem le vele.Köszi a válaszokat. Puszi

ápr. 16. 20:04
 1/4 anonim válasza:
Nincs jövője ennek. Jól tetted hogy nem adtad magad
ápr. 16. 20:39
 2/4 anonim válasza:
Ilyen hatalmas távolság és ilyen ritka találkozási lehetőségek esetén nem látom értelmét párkapcsolatnak.
ápr. 16. 20:40
 3/4 anonim válasza:
Biztos, hogy van barátnője, jegeld.
ápr. 19. 02:06
 4/4 anonim válasza:

Régen a tengerészeknek is minden kikötőben volt egy felesége..

Legyen ott valaki ha időnként hazalátogat. Nem éri meg mindig hozni a feleségét is.. :D

tegnap 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!