Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hol találhatók olyan barátok,...

Hol találhatók olyan barátok, akikkel ki lehet találni, hogyan törhetünk ki a középszerűségből, ismeretlenségből?

Figyelt kérdés

A kor nem igazán számít. Én 30 körüli vagyok, ha érdekel valakit viszonyításként.

A lényeg az elszántság, nyitottság, idealizmus, kreativitás és egyfajta művész lelkűség. Mert a reálosok azért a maguk szintjén jobban ki tudnak törni és nem nagyon küzdenek ilyen gondokkal. Viszont művésznek lenni a mai Magyarországon... vagy különcnek. Na az nem könnyű.



jún. 11. 14:13
 1/9 anonim válasza:
Művész lélek vagyok, de nem gondolnám, hogy ez akkora nehézséget adna az életemhez.
jún. 11. 15:39
 2/9 A kérdező kommentje:
Örülök neki.
jún. 11. 15:40
 3/9 anonim válasza:
Írj.
jún. 11. 15:43
 4/9 anonim válasza:

Én az egyensúlya törekszem, munka mellett tevékenykedem, és bár nem szeretek beképzeltnek tűnni, vannak visszatérő "megrendelőim".

A titok az, hogy nem foglalkozom vele, hogy más hol tart.

jún. 11. 15:44
 5/9 A kérdező kommentje:
Tehát a fő munkád, nem a művészet területéhez tartozik?
jún. 11. 15:46
 6/9 anonim válasza:
Nem, viszont több művészeti területen tevékenykedem.
jún. 11. 15:50
 7/9 A kérdező kommentje:
Hol lehet megnézni a munkáidat?
jún. 11. 15:53
 8/9 anonim válasza:

Reálos a végzettségem, a munkám és ennek ellenére nem látom a nagy kitörési lehetőséget - bár van bennem némi művészi hajlam.


F/Bp.

jún. 11. 16:03
 9/9 A kérdező kommentje:
Reálosként milyen területen nem látod a kitörési lehetőséget?
jún. 11. 16:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!