Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Jártatok már úgy, hogy ennyire...

Jártatok már úgy, hogy ennyire pontatlanúl saccoltátok meg egy férfi korát?

Figyelt kérdés

Megismertem egy szimpatikus srácot, jókat beszélgettünk, és úgy vettem észre, hogy bejövök neki. Nekem is tetszik, csak legalább 3évvel fiatalabbnak néztem nálam. Később megdöbbentem mikor megtudtam, hogy 5évvel idősebb nálam.

24N



2020. máj. 22. 14:32
 1/10 anonim válasza:
Örülj neki. Jó a genetikája és odafigyel magára. :)
2020. máj. 22. 14:47
 2/10 anonim válasza:
Inkább az én koromat szokták rosszul megsaccolni. Pár évvel fiatalabbnak nézek ki. 20L
2020. máj. 22. 14:49
 3/10 anonim válasza:
Nekem például 32 évesen már jó sok ősz hajszálam van, tuti kinézek vagy 40-nek, dehát ez van. :D
2020. máj. 22. 16:07
 4/10 anonim válasza:
Örülj neki. Legalabb nem egy suhanc.
2020. máj. 22. 16:26
 5/10 anonim válasza:
Mióta ez a szakállaskodás bejött, huszonévesek nem léteznek, csak reformkori apókák. Aztán megesik, hogy lecsókolomozzák őket a lépcsőházban - pláne amelyiknek hasa is van, ők meg letegezik a 20-30 évvel öregebbet, mert azt hiszik, mindenki a korosztályuk, aki kinéz valahogy, meg akinél még nem látható járókeret. Fejre van állva a világ, nem kicsit...
2020. máj. 22. 17:02
 6/10 anonim válasza:
Még nem 😁 de én itt vagyok mindjárt 30 és még mindig elkérik a boltba a személyim... ☺️
2020. máj. 22. 17:08
 7/10 anonim válasza:
Ha meghagyom az arcszoromet 30at mondanak, ha leszedem elkerik a szemelyimet az uzletben ha olyat veszek, amugy meg 23 vagyok
2020. máj. 22. 17:12
 8/10 anonim válasza:
Amikor megismertem a férjem, kinézett nagyon max 24-nek, gondoltam jó lesz az, én 21 voltam, nem para. Aztán rákerestem fb-n, és kiderült, hogy akkor volt 28. Most 34, de nagyjából most néz ki 28-29 körülinek. Örülök neki, hogy ilyen jók az adottságai, legalább ebben is hasonlítunk - a múlt nyáron még tőlem is elkérték a személyim, nagyon büszke voltam magamra :D
2020. máj. 22. 19:37
 9/10 anonim válasza:

Azért az ciki, ha (pláne) egy szaros energiaital miatt kérik el a személyidet 22 éves létedre, de nincsenek nálad az irataid, mert eredetileg hírből sem tervezted, hogy betévedsz egy boltba -.- (megtörtént velem pont a minap). Csak te, a telód (rajta a Simple-el) és a boltos. Hát na, a boltost nem hibáztathatom, így nézek ki, ez van.

Szóval ja, nézhettek ott 15-17 körülinek (mégegyszer, 22 vagyok). Néha a tököm tele van ezzel, de amúgy örülök neki, hogy ennyire fiatalosan nézek ki.

Én jómagam eddig még nem igazán tévedtem, de ez inkább csak annak köszönhető, hogy nem igazán találkoztam még hozzám hasonlóan fiatalos kinézetű emberrel.

2020. máj. 22. 23:44
 10/10 anonim válasza:
Az nem olyan nagy probléma még előny is lehet belőle inkább fiatalabbak látsszon jól tarja magát. Örülj neki.
2020. máj. 24. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!