Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Miért van az,hogy itt és más...

Miért van az,hogy itt és más kérdéskategóriában sokan valótlan adatokat közölnek,illetve másnak adják ki magukat,mint akik valójában?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi ezzel a céljuk,de egy biztos,hogy ha ez így folytatódik,nem fogunk hinni egymásnak és még azt is megkérdőjelezzük ami igaz.


Csak egy példa:egy-két levélváltás után eltünnek a válaszolók vagy a kérdezők,amit nem tudunk mire vélni. Csodálkozunk,hogy nem írtunk-e olyasmit amivel esetleg megbántottuk vagy kritizáltuk őt. És rájövünk,hogy nem csak kamuzik a másik fél,vagy megretten a találkozótól és többé nem reagál.Leginkább ezeket tapasztaltam,de sorolhatnám a többit is.



2020. máj. 27. 14:44
1 2
 11/11 anonim válasza:

Érdekes kérdés.

Szerintem az, hogy az internet világában tudunk mások lenni.

Nem szeretjük a saját életünket, mert szegénység van, nincs saját ház, hiányzik 3 fog, kicsi a farok, vagy a mell, stb. Önbizalomhiány, elveszettség, és irány az internet. :) Na itt akárki lehet. Itt mondhatjuk, csak a belső számít. Álságosan olyan tulajdonságokat erőltetünk magunkra, melyekről tudjuk, hogy az átlagembernek tetszeni fog. Vagy épp a fordítottja. Belerúgunk a másikba névtelenül és gátlástalanul.

A privát üzenet már kényesebb téma. Ott is lehet még hazudni, de már nem annyit.

Aztán egyszerűbb lelépni szó nélkül, mint szembenézni saját szánalmasságunkkal, életünk hiányosságaival, s szembekerülni saját önbecsülésünk teljes hiányával.

Szerintem. :D

2020. máj. 27. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!