Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Budapesti lányok! Ti milyen...

Budapesti lányok! Ti milyen lányt tudnátok elképzelni "barátság extrákkal" kapcsolatra? 20N

Figyelt kérdés

Szóval régóta keresek, és nem tudom hogy most rosszul csinálom, vagy vannak-e esetleg olyan elvárások amiknek nem tudok megfelelni.

Ti milyen nővel/lánnyal mennétek bele ilyenbe? Mik a külső/belső kritériumok? Segítsetek kérlek, nem értem miért nem találok senkit:(



2020. jún. 15. 11:26
 1/2 anonim válasza:
Alapból nem megy bele az ember ilyenbe. Egyéjszakás, vagy párkapcsolat, vagy barátság de extra nélkül. Általában azok mennek bele, akik házasok.
2020. jún. 15. 12:40
 2/2 anonim válasza:

Én olyannal megyek bele akit ismerek. Aki a barátom csak van mellé az az extra is. Persze van olyan barátom akivel nem tudnám elképzelni ezt, de van akivel simán.

Szóval először olyan barátot kellene szerezned aki benne lenne abban,hogy néha csinàljàtok és aki biszex vagy leszbikus. Vagy heteró csak kíváncsi és ki akarja próbálni lánnyal is.

2020. jún. 16. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!