Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az baj, ha azért utazok...

Az baj, ha azért utazok tömegközlekedéssel, hogy kapcsolatom legyen az emberekkel? Baráti kapcsolatra gondolok. A munkám nem lenne nem sokat utaznék. Meg is őrülnék egyedül. És ki is készülnék.

Figyelt kérdés

Ha nem mennék vonattal példáúl annyira magányos lennék, hogy az elképesztő. Csak a munka lenne az életemben. Meg a vonatozás kikapcsol egyébként. Szeretek emberek között lenni, úgy érzem, hogy a depresszióból az húzott ki.


Ez baj, hogy igy gondolom?



2018. dec. 1. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Egyáltalán nem baj!

Én is így vagyok ezzel,bár azért én nem lennék e nélkül annyira magányos.:)

2018. dec. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Utazgatnod kéne, nézz szét a Bónuszbrigádon.
2018. dec. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Bajnak épp nem baj, csak nem túl nagy lehetőség van idegenekkel ismerkedni manapság ilyen formában. Mindenki a telefonját bújja.


Viszont az érzést magát megértem. Friss jogsisként például igyekszem kerülni a nagyobb pesti forgalmat, korábban indulok, később jövök mint a csúcs. Egész nap munka és alvás váltják egymást.

2018. dec. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem baj, viszont kevés ember szeret így ismerkedni.

Általában rossz néven veszik, ha csak úgy megszólítják őket.

Én is szoktam, de nekem olyan szempontból könnyebb, hogy van egy kutyám, akit imád az egész metró. Így róla szoktam elkezdeni beszélni, ha nagyon nézik.

Nincs megszokott baráti köröd?

Régebben volt csak a munka miatt szakadt meg a kapcsolat? Tudok valamit segíteni?

2018. dec. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nincs állandó baráti köröm, le sem sz**a*k. Ez van Jönnek mennek az emberek, kihal a kapcsolat egy idő után.

Ugyanez a lányoknál.

Na most meg a munka teljesen eltemet, csak a munka. Semmi élvezet, már kezdek kiégni rendesen, évesen.

Teljes magány.


Viszont emberek között jobba érzem magam, pl, utazás alatt, igaz nem beszélek mindenkivel, de jó érzés, hogy körülvesznek.

2018. dec. 11. 19:39
 6/8 anonim válasza:
Mit dolgozol hogy ilyen magányos vagy?
2018. dec. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Járj el máshova is

Olyan helyekre, amik érdekelnek.

Nyiss egy kicsit, beszélgess bármiről.

A legjobban így alakulnak ki az emberi kapcsolatok.

Mi a hobbid? Mit csinálsz amikor nem dolgozol?

2018. dec. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az informatika területén helyezkedtem el. De nem tudom, hogy ide való vagyok e.

Igazából én folyton melózok, ha nem a melóhelyen akkor itthon. Nem lazítok, nem kapcsolódok ki. Nem tudok.

2018. dec. 14. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!