Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nagyon vágyom egy kapcsolatra, mégsem jön össze sehogy?

Figyelt kérdés

Egy fiatal lány vagyok, nagyon vágyom arra, hogy legyen egy fiú az életemben..a fiúk viszont nem érdeklődnek irántam, amit mondjuk meg is értek, csak nagyon szar érzés. Nem tudok másra gondolni :/ mit csináljak

?



2019. febr. 17. 17:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
25%
Változtass
2019. febr. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%
Légy önmagad és adj esélyt azoknak, akik meg akarnak ismerni. Meg kezdeményezz te is.
2019. febr. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

mosolyogj

légy barátágos és társasági ember

biztos majd lesz valaki, aki majd téged akar csak ehhez várni kell. De természetesen az se legyen ellenedre, hogy te oda menj egy fiúhoz, csak úgy barátságból. Vagy adsz pár jelet a neked tetsző fiúnak aztán majd ő lépeget tovább feléd.

2019. febr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Ha fiatal vagy akkor nagyon nem ezen kéne aggódnod!

Pedig pont ez a baj, hogy túlságosan akarok. EL kell engedni, nem ezzel foglalkozni és majd jön. Ennyi.

2019. febr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
0%
Nem tudom mit tegyél mivel velem is ez van😂
2019. febr. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Én is így vagyok, csak én neten próbálkozok beszélgetni 1-2 lánnyal... Én se gondolok másra egész nap, és tudom milyen rossz, főleg ha se barátok se család semmi és csak egy szerető társra vágysz :( Én ma is beszéltem valakivel, de ahogy meglátott rólam egy képet érdekes módon mert nem voltam az a kedves cuki fiu akit ő elképzelt. Szóval én ezt azt hiszem hagyom, tudom milyen szar és hogy igy nincs értelme az életnek, de muszáj leszel nem feladni, mert beleőrülsz ahogy én :( Hozzáteszem mindenhol csak a sok pózolgatós tiniribi nem valami bíztató, és rám sem figyel senki :( Gondolom te is megkaptad hogy fiatal vagy még stb, de gondolom te is látod hogy 12 évesek is már boldogok szinte valakivel, te meg xy idősen talán még nem voltál senkivel ahogy én se. Nem vagy ezzel egyedül, csak az egymásnak való emberek nem találják meg egymást.. :'( Lassan már én is inkább befejezem ezt az egészet..
2019. febr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
52%

Ez miatt szarul érezni magad elég nagy f**zság :D

Menj buliba, te is 6-os, ne neten írogat, növessz f**zt a lábadközé

2019. febr. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
6-os vagyok, soha nem voltam, és soha nem is fogok buliba menni. Elég nagy hányingert kapok egy haspólóba pózolgató lánytól, nincs nekem szükségem még részeg tetvekre is köszönöm. Én egy visszahúzódóbb nekem való lányt szeretnék, nem egy instakövetőkre magát verő "lányt". A mai korombeli lányok már nem igazi lányok, hanem senkik. Én a maradék 10%ból szeretnék egyet magam mellé.
2019. febr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Évekig vágytam valakire, rengeteg csalódás után, amikor a legkuszább volt az életem és nem számítottam volna rá jött valaki, aki az első különleges az életemben. Akkor jön amikor nem számítanál, légy türelmes.
2019. febr. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező és 6-os!

Együtt érzek veletek, én is ilyen helyzetben voltam és tán vagyok is.

Változtattam is magamon, mert nem érdeklődtek felém, meg neten is próbáltam fiúkkal ismerkedni, csak annyira sok a "dísz páva" fiú, akiknek pláza cicák kellenek, hogy ez miatt én "feladtam" a párkeresést.

Most úgy vagyok vele, majd jön valaki, akinek kellek.


Nektek, is jönni fog, az a személy, akinek ti kellettek.

Addig is ismerkedjetek, de szerintem ne a neten (anotalk,ismeretlenek, meg még a többi társuk), mert ott sok a kétszínű emberke...ez tapasztalatból mondom.


Én, annak a híve vagyok, hogy a legváratlanabb pillanatokban bukkan fel, azaz illető, amikor nem is számítunk/gondolunk ilyenre.

2019. febr. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!