Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek igaz az, hogy az...

Szerintetek igaz az, hogy az ember gerincagya kiszárad, ha nem kap simogatást?

Figyelt kérdés

Avagy ha nem tudunk érintkezni senkivel, akkor előbb-utóbb elveszítjük a társas kapcsolatteremtő képességünket? Szerintetek valóban ugyanúgy el tud ez sorvadni, mint az izomzat?


Sajnos én tapasztalom magamon, hogy minél kevesebb lehetőségem van beszélgetni, annál nehezebben megy, mert annál jobban szorongok...

És ez ugye egy ördögi kör, mert így meg egyre riasztóbb leszek az engem körülvevő embereknek, tehát még kevesebb lehetőségem lesz az eszmecserére.



2020. jún. 16. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Ha valamit nem csinálsz abban nagy eséllyel nem is leszel jó.
2020. jún. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez szerintem mindennel így van. Ha pl sokáig nem mész emberek közé, akkor el leszel kezdetben idegenedve. Viszont a gerincagy száradását nem egészen értem.
2020. jún. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Abban igazad van ha nem beszelgetsz sokat és ki hagysz napokat akkor nehéz.

Például én be fejeztem a sulit majd munkanélküli lettem ki sem mentem nagyon a házból majd szereztem munkát de az elején nagyon nehéz volt el kezdenem újra beszélni még mindig nem annyira megy jól, mikor pihenő napon vagyok 2-3 nap és nem nagyon beszélek senkivel az még nem nagyon gond de ha esetleg több idő telik el akkor már nehezebb beszelgetnem és kezdeményeznem mikor vissza megyek munkába vagy csak simán boltba.

2020. jún. 17. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem használod, elveszted. Bár azt nem hiszem, hogy az agy ettől sorvadhatna.
2020. jún. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!