Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hol találok olyan idős,...

Hol találok olyan idős, tapasztalt, angolul jól beszélő nőt, aki finanszírozza az utazásaimat? 20/N

Figyelt kérdés
Lényegében egy nőt, aki már anyagilag stabil lábakon áll, és útitársat keres egy fiatalabb nő személyében.

2020. júl. 8. 16:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim válasza:

Én elvileg megfelelek a kritériumoknak. Viszont lenne néhány kérdésem. Mégpedig az hogy nekem ez miért éri meg, vagy bárki másnak? Miért szeretnél utazni és hova? Miért gondolod hogy jobb társaság vagy mint mondjuk egy olyan ember akit ismerek is?


Egyébként a feljebb látható válaszaid gyakorlatilag szembe mennek mindennel, ami azt erősítené hogy normális a személyiséged.

2020. júl. 8. 22:36
 52/71 anonim válasza:

Ha, van pénzed és munka helyed, akkor gyűjtsd össze az utazási költségedet. Aztán, keress utazó társat. Szerintem, senkinek sem érné meg egy vadidegennek kifizetni az utat.

Van egy olyan, mondásom, egy idős bácsi mondta még kiskoromban, azt hogy "ha igazán szeretnél valamit, akkor küzdj érte...". Amit, szerettem volna az 15 évbe telt, mire össze gyűjtöttem rá a pénz, és *voalá* meg is szereztem saját pénzből. Sokkal jobb érzés volt ez, mintha lehúznék érte mást, hogy vegye meg nekem... Remélem érted a célzást. :)

2020. júl. 9. 00:55
 53/71 A kérdező kommentje:

#51 Mivel fiatal vagyok, tudom őt mindenben segíteni.

Amerikába. Azért keresek olyan nőt, akinek nincs senkije.


Amikor már a 100. baromságot olvasod, neked is elpattan az agyad.

2020. júl. 9. 12:43
 54/71 A kérdező kommentje:

#52

Egy élet kevés lenne rá,nem jut mindenre.

2020. júl. 9. 12:44
 55/71 anonim válasza:

Én is amerikába szeretnék menni a rokonaimhoz, de még is saját kezem által gyűjtöm össze. Amúgy, meg rossz a hozzáállásod, ne haragudj.

Van egy ismerősöm, aki egyedül gondozza 3 gyerekét és kb. 10 - 15 év kellett ahoz, hogy össze szedjen 5 milliót, egy új autóra.

Úgyhogy, lustaság kérdése az egész. Ha most elkezdted gyűjteni, akkor kb. 5 év alatt össze jön a pénz, mert amerikába egy út kb. 200 ezer körül lehet (tavaly ennyi volt). Hajrá, jó gyűjtést! :)

2020. júl. 9. 13:45
 56/71 anonim válasza:
170 nettó keresetemből 2 év alatt sikerült eljutnom LA-be. Szimplán lusta vagy.
2020. júl. 9. 14:46
 57/71 anonim válasza:
Nem kell tisztelnem mindenféle pofátlan kis élősködőt, ha leesek a magas lóról, az nem a te problémád lesz :) Ne itt keresd különben sem azt a balekot, aki hajlandó veled utazni, vannak erre szakosodott oldalak is, nem itt kell játszanod a hercegnőt.
2020. júl. 9. 16:20
 58/71 anonim válasza:

A válaszaid alapján igen pontos jellemrajzot kaphattunk rólad.

Isten mentsen meg egy ilyen élősködő, mocskos beszédű útitárstól.

Ha valaki még ezek ellenére is elvisz, az egy nagy hülye.

De ilyen hülye nem létezik.

2020. júl. 9. 16:51
 59/71 anonim válasza:

"Talpraesett,problémamegoldó, kreatív nő vagyok."


Látjuk!

Még a saját utazásodat sem tudod egyedül megoldani!!!

2020. júl. 9. 16:54
 60/71 A kérdező kommentje:

#58 Egy csúnya szót nem írtam, valamit nagyon rosszul olvastál!

Fáj az igazság, ezzel nem tudok mit kezdeni.

Valahol el kell kezdeni, még nem utaztam, nincs semmi rutinom, bár neked sem lehet sok, ha ennyire bizonygatod hogy milyen nagy vilagutazó vagy.

Szánalmas vagy,ennyi idősen.

2020. júl. 9. 20:13
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!