Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Tetszik a lány de nemtudom mi...

Tetszik a lány de nemtudom mi van. Tudtok nekem segíteni? 20/F

Figyelt kérdés

Segítsetek!!! Remélem végig olvassa az akit érdekel a téma,picit össze vissza lesz de igyekszem a lényegre törni.. A munkahelyemen volt egy kiszemelt leányzó aki nagyon tetszett. Először mikor egy helyre kerültünk nem volt szinte semmiféle társalgási kapcsolat közöttünk. Alapvetően a lány nekem már akkor bejött külsőleg de ezt nem vette észre. Mostanában előfordult hogy oda mentem hozzá beszélgetni amit elég jól is reagált le. Pár napja picit többet is beszéltünk bent és rám írt messnegeren.

Eléggé meglepett.

A lényeg hogy ezután nem igazán rejtegettem az érzéseimet, leirtam neki mennyire tetszik rengeteg szép szóval amit először nem akart elhinni aztán pedig mintha ő is kedvesebb lett volna hozzám. A bokjaimat elég jól reagálta, mondogatta hogy zavarba hozom ha ezt mondom vagy zavarba jön ha oda megyek és dicsérem, picit többet is beszéltünk messnegeren de nem kell 10 mondatnál többre gondolni. A munkahelyen próbáltam nem rá figyelni és ő erre azt mondta hogy szomorú emiatt hogy nem megyek oda, és imádja ha oda megyek. Egyre többször fordult utána elő hogy egymásra néztünt mosolyogva, akar egy műszak alatt 15-20 alkalom is volt. Vettem neki nevnapjara ajándékot cserébe arcon puszilt (nyilván ezt mindenkivel megcsinálta volna hisz természetes dolog)

Szóval elkezdtem neki bokolni ami nagyon jól esett neki és mintha közeledett volna felém.

Nemrég a vállamra tette a fejét, sokszor rám nézett, viszont a baj az hogy szinte amióta irogatunk legtöbbször mint mondtam nem túl sokat ír, és vanhogy órákon keresztül egyáltalán semmit.kozbe végig fent van. Láttam hogy egyszer beszélt más fiúkkal is nyilván azért mert a lány elég vonzó. Teljes mértékben nem fogom fel hogy ha tudja hogy tetszik miért csinálja ezt. Még nem kérdeztem rá semmi konkrétumra. A lány egyébként velem egy idős. Teljesen normális, semmi baj nincs vele, nemrég szakított egy 5 éves kapcsolatot kovetoen, a sráccal viszont a mai napig beszél meg. Lehet ez is közre játszik hogy szinte le se szar ha szabadnaposak vagyunk.

Valakinek volt már hasonló dolog az életében?



2020. júl. 13. 21:36
 1/10 anonim válasza:

Ha még mindig az exével cseveg, akkor nincs túl rajta.

De nem értem, mit messengereztek, miért nem hívod el randira, közös vacsira vagy otthoni filmnézésre?

Szerintem van remény a lánynál, de valami konkrétat lépned kéne és nem csak írogatni egymásnak hébe-hóba.


Egyébként az is lehet, hogy több fiút is talonban tart a vonzó leányzó és élvezi az udvarlói kört - ezért nem ír, lehet közben a többiekkel is cseveg és majd aki a legbátrabb, legrátermettebb lesz, azzal kezd komolyabban, szóval csinálj valamit, ha már nekikezdtél!

2020. júl. 13. 21:47
 2/10 anonim válasza:

Próbáltad már elhívni valahová, ami egyértelműen randi? Egy ebéd / egy kávé?


Szerintem az, hogy nem válaszol egyből, azt jelenti, hogy esetleg éppen nem alkalmas az adott pillanatban valami miatt, és később, amikor van rá ideje, válszol: ezért is praktikus a messenger. (Nem tudom, van e más is, akivel előfordult már, de velem pl. gyakran előfordul, hogy pl. éppen alszom, de a telefonomnak olyan kedve van, hogy úgy dönt, én most elérhető vagyok messengeren, hibáa rá se nézek órákon keresztül... Szóval ez nem jelent semmit.)


Az, hogy más fiú barátai is vannak, nem jelent szerintem semmit, vannak olyan típusú lányok, akik jobban kijönnek a fiúkkal, így legtöbb barátjuk ellenkező nemű.


A fej vállra hajtása szerintem eléggé bizalmas dolog, bár ez emberenként változik. Én ölelkezni is csak a hozzám legközelebb álló emberekkel szoktam, aztán van, aki minden haverjának azzal köszön...


Szerintem a legegyszerűbb, ha elhívod randira, akkor majd kiderül. ;) Tudom, hogy modern világ meg minden, már azon sem akadunk ki, ha egy lány nyíltan kezdeményez, de azért szerintem fura lenne, ha oda jutnánk, hogy a fiúk várják, hogy kiszemeltjük randira hívja őket. ;)

2020. júl. 13. 21:50
 3/10 A kérdező kommentje:
Valóban lépnem kéne, tisztában vagyok vele hogy magától nem fog az ölembe borulni egy hét alatt. Viszont félek sajnos a választól, ez az igazság. Illetve ha valakit érdekel szívesen elküldöm a beszélgetés nagy részét. Tudom hogy a beszélgetések 90% a nem fedheti mindig a valóságot, de hátha van egy kis értelme. A lány teljesen normális. Nem az a tipikus lefekszik mindenkivel típus.
2020. júl. 13. 21:56
 4/10 anonim válasza:
Hát szerintem meg a bizonytalanságnál nincs rosszabb, szóval ha nemet mond, legalább nem pazarlod rá az időd többet, hiszen felesleges olyan szekér után futni, amelyik nem vesz fel, de ez a lány biztatott téged, csak te meg itt tökölsz - ne csodálkozz, ha majd valaki más megelőz....
2020. júl. 13. 22:02
 5/10 anonim válasza:

Az nem lehet hogy unja a beszélgetést? Ilyet én is szoktam,hogy fent vagyok,de nem írok vissza mert épp nem tudom mit kéne,vagy a kedvem olyan,hogy nincs kedvem most ilyenre. Lehet már nem csak a bókokra kíváncsi,hanem azért rád is,hogy milyen vagy,mert mégis a belsővel lehet megfogni egy embert. Meg ott van az,hogy lehet nem akar most semmit,mert ha épp kilépett egy kapcsolatból,nem hinném,hogy épp arra vágyna újból,így kicsit szerintem élvezi ezt az ismerkedős szingli fázist.

De remélem összejön így a tali is és lenyűgözöd,mert ott kiderül,hogy egyáltalán a kommunikáció menni fog-e.😊

2020. júl. 14. 18:45
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy ennyien írtatok. Nagyon jól esik.

Érdekes módon a legutóbbi beszélgetésnél ő kérdezett valamit amire válaszoltam és vissza kérdeztem. És akkor már nem írt. De ma volt a szülinapja és arra viszont írt.

2020. júl. 14. 19:47
 7/10 A kérdező kommentje:
Soha nem voltam még ilyen helyzetben. Ha meló helyen a tekintetemet keresi amit meg is mondott,sokszor oda megyek hozzá beszélgetni. De szabadnap meg semmi. És általában próbálok olyanokat kérdezni amik nem hétköznapi idióta agyon unt szövegek. Valószínűleg más is közre játszhat ebben vagy csak haverkodni akar
2020. júl. 14. 19:51
 8/10 anonim válasza:

"szívesen elküldöm a beszélgetés nagy részét"

Ezt nagyon rosszul tennéd! Csak neked írta, senki másnak! Ennél sokkal jobban tiszteld őt is, magadat is, meg a kapcsolatotokat is (bármilyen szinten is van épp)!

2020. júl. 15. 19:23
 9/10 A kérdező kommentje:
Srácok a helyzet az. Hogy még mindig együtt van a pasijaval. Valószínűleg volt köztük szünet vagy nemtudom. De így megjobban nem értek semmit. 😏
2020. júl. 15. 21:12
 10/10 anonim válasza:
Egy hosszú kapcsolatban előfordul, hogy időnként van 1-2 mosoly szünet. A helyzet az, hogy veled csak haverkodni próbált. A munkahelyen kívül valószínűleg azért nem kereste a társaságod, nehogy félre értsd.
2020. júl. 16. 01:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!