Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Másokat is bejelölnek vadidege...

Másokat is bejelölnek vadidegen emberek a Facebookon?

Figyelt kérdés
Hiába törlöm őket, mostmár hiába tiltom is, akiket nem szeretnék ismerősnek, mindig jönnek az újabbak... Eléggé leszűkítettem már így is a barátlistámat, szépen alaposan kiszedegettem az összes gyűjtögetőt, nehogy általuk jelölgettek volna. Nincs semmi extra a profilfotómon, nem vagyok szép sem, még azt is lekorlátoztam ismerősöknek, hogy ne nézegessenek már idegenek, borítóm nincs. Csak messengert használok egyébként is, nem görgetek naphosszat, mert nincs időm. Ne kérdezzétek miért zavar, és csak töröljem, meg hagyjam. Csak alapból zavar, hogy hétvégére felgyűl 100 vagy több jelölés a semmiből. Már gondolkodok azon is hogy töröljem magam, mert lehet valaki osztogat és szórakozik. Nem szeretném ha a személyes adataimat ilyen troll célokra használnák fel.

2020. júl. 17. 07:51
 1/9 A kérdező kommentje:
UI: Munka miatt nem korlátozom a jelöléseket ismerőseim ismerőseire. A barátom és a partnercége miatt általában rajtam keresztül informálódnak, így ezeket az embereket fel kell vennem. De ami sok már sok, és kezd elfogyni a türelmem lassan.
2020. júl. 17. 07:59
 2/9 anonim válasza:
Hát akkor állítsd be úgy, hogy senki ne jelölhessen be. Ez komolyan eszedbe sem jutott? Egyébként a legnagyobb ostobaság, hogy feltöltötök minden képet, adatot magatokról ilyen szutyok oldalra, hogy lájkot kolduljatok vele.
2020. júl. 17. 07:59
 3/9 anonim válasza:
Komoly munkahely lehet, ha a fészbukon keresztül tartjátok a kapcsolatot :D
2020. júl. 17. 08:01
 4/9 anonim válasza:

Szia!


Egyik ismerősömnek is ugyan ez volt a problémája, naponta vagy 50-60 jelölése volt.

Amint törölte a szükségtelen ismerősöket, és kilépett az összes cukirucis, meg cukicipőcskés, és más egyéb fb r.bancoknak való helyről (kinek nem inge, az ne vegye magára), és a probléma megszűnt.

2020. júl. 17. 08:51
 5/9 anonim válasza:
Mert ezeket a csoportokat az fb r.bancokon kívül olyan emberek is figyelik, akiknek más dolguk sincs, csak jelölgetni az embereket.
2020. júl. 17. 08:53
 6/9 anonim válasza:
Csak azt törlök le aki nem szimpatikus. Ha új ember jelöl be probàlok vele ismerkedni ès ha offos akkor letiltom , t9rlöm ennyire egyszerű.
2020. júl. 17. 10:26
 7/9 anonim válasza:
Én sem szeretem ezt, de meg szoktam ilyenkor kérdezni, honnan ismer engem. Aztán van olyan, aki megemlíti az egyik hozzászólásom, ami nagyon szimpatikus volt neki, ilyenkor visszajelölöm, és én is jelöltem már be olyan embert, aki szimpatikus dolgot osztott meg.
2020. júl. 18. 11:47
 8/9 anonim válasza:
folyt.: de ha nem akarom ismerősnek, nem törlöm ki, mert nem akarom megbántani, csak egyszerűen nem veszek tudomást róla.
2020. júl. 18. 11:48
 9/9 anonim válasza:
Engem senki se jelöl be. Igaz, a kutyám képe a profilképem.
2020. júl. 18. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!