Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lehet itt egyáltalán ismerkedn...

Lehet itt egyáltalán ismerkedni,vagy csak sokan az idejüket töltik és valótlan kommenteket írnak?

Figyelt kérdés

Sajnos egy-két levélváltás után eltűnik a válaszadók jó hányada.

Mi a céljuk ezzel? Pontszerzés vagy valami más?

Tudom vannak kivételek is,de a többség nem így tesz.



2020. aug. 13. 12:11
1 2 3
 1/22 anonim válasza:

Lehet ismerkedni itt.

Csak kell hozzá szerencse:D

2020. aug. 13. 12:38
 2/22 anonim válasza:
Lehet, nekem sikerült. Akik eltűnnek, azzal nem is baj, hogy nem jön össze, mert ők általában olyanok is.
2020. aug. 13. 13:13
 3/22 anonim válasza:
Lehet, a jelenlegi barátomat is itt ismertem meg és az előzőt is. Mondjuk nem az ismerkedés témakörben, de gondolom ha más kategóriákban is működik, akko itt is.
2020. aug. 13. 13:26
 4/22 anonim válasza:
Régebben globálisan lehetett ismerkedni az oldalon, mostanában itt, a dedikált ismerkedés témakörben elég nehéz lett, úgy gondolom.
2020. aug. 13. 13:40
 5/22 anonim válasza:

Ha nincsmeg elsőre a kémia se baráti se szerelmi alapon két fél között, akkor bármennyire komolyan veszik az ismerkedést, ellaposodnak a beszélgetések.


Ezért tűnedeznek el az emberek, mert lehet, hogy Te élvezel egy beszélgetést, de a másik felet nem érdekli, nem izgatja fel, max 1-2 napig, amíg ismerkedik.

2020. aug. 13. 15:39
 6/22 anonim válasza:

Az pedig, hogy eltűnnek és nem írják meg, mi a helyzet pedig udvariasság.


Ha konkrétan leírják, hogy mi a gond, azzal lezárják az egészet, meg is sértenek vele.


Ha eltűnnek az akármiért lehet és még később fel is kereshetnek.

2020. aug. 13. 15:41
 7/22 anonim válasza:

Nagyon sokan kamuprofilokat gyártanak és lánynak adják ki magukat, így írják a kitalált kérdéseiket, válaszaikat.

Pl a felettem lévő Büdi Lili is ilyen, de azt hiszem ez nyilvánvaló.

2020. aug. 13. 16:07
 8/22 anonim válasza:
Hagyjátok rá a hetes válaszolóra. Nagyon rám szállt az utóbbi időben.
2020. aug. 13. 16:10
 9/22 anonim válasza:
😂😂
2020. aug. 13. 16:15
 10/22 anonim válasza:
Van valaki, akinek egész profil arzenálja van, aminek a sablonja: "tetszőleges női név"6969696. A hatvankilencek mennyisége változó.
2020. aug. 13. 16:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!