Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Ugye sosem lesz párom ha...

Ugye sosem lesz párom ha rondának születtem ?

Figyelt kérdés

24l.

Volt ket rövid kapcsolatom,de csak a testiségről szolt.Meg is mondtak,h rondának tartanak amikor szakítottunk.Ha nem szexeltem veluk,mar dobtam is ki...eleg volt 1x vagy 2x visszautasítsam mert pont nem voltam jol :( es mentem a levesbe...

Nekem szerelem és szeretet kell nem ez.



2020. aug. 29. 20:01
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
Vagy mondjuk nem akarja, hogy a kepevel visszaeljenek vagy felismerjek masok, erre nem gondoltal te bunko malac?
2020. aug. 30. 10:40
 22/30 anonim válasza:

Mert itt aztán nagyon felismeri bárki is.:D

De nem akarlak megsérteni, te vagy a legokosabb ember, ezt anyukád is mondta nekem nemrég.

2020. aug. 30. 11:36
 23/30 A kérdező kommentje:
ma 09:54 ohhh ez rosszul esett :(
2020. aug. 30. 11:40
 24/30 anonim válasza:
Ne haragudj, nem akartalak megbántani! :(
2020. aug. 30. 11:43
 25/30 anonim válasza:
Hat anyam meg nekem azt mondta, hogy szuz voltal 30 evesen amikor beszeltetek.
2020. aug. 30. 11:54
 26/30 anonim válasza:
De hát csak 27 vagyok :( összetéveszt valami bénával, vagy csak veled. :/ mondjuk a szembespricc miatt lehetett az tény.
2020. aug. 30. 11:59
 27/30 anonim válasza:

Mit jelent az hogy ronda?

Azért mert elégedetlen vagy magaddal,még másnak tetszhetsz!

Mások vagyunk külsőleg, mások vagyunk belsőleg is, és mások az ízléseink is! F.

2020. aug. 30. 19:54
 28/30 anonim válasza:

Nincs olyan hogy ronda ember.

A képet pedig inkább recsire kérik sokan.

Sajnos énis megjártam, 10 embernek ment el a kép, hát már bánom.



24/L

2020. aug. 31. 21:01
 29/30 anonim válasza:
Nem ronda vagy, hanem taplókat fogtàl ki. Én sem vagyok topmodell, szemüveges vagyok, allergiás (kiütések, száraz bőr), és fura a járásom(édesapám is pont úgy mozog mint én, és valószínűleg tőle örököltem, de én lány vagyok, szóval elég furcsa, sokan megjegyezték már), mégis volt már nem egy pasim, és mind olyan volt, aki nekem is bejött. Most is van pasim, ha épp szingli vagyok, akkor is mindig van jelentkező (nyilván nem élek a lehetőségekkel, de mindig írogat valaki). Próbálj meg normálisabb pasikkal ismerkedni, ne fuckboyokkal.
2020. szept. 4. 03:17
 30/30 anonim válasza:
nem létezik olyan ember aki ronda. Mindenki szép csak másképpen. Majd eljön az igazi embered, most tereld el a figyelmedet vmivel mert általában akkor jön amikor pont nem várod :D
2020. szept. 6. 13:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!